צפו: צוות "מאסטר שף" נצור בשלג

גם מתמודדי ושופטי תחרות הבישולים מצאו את עצמם נצורים בהרי ירושלים בזמן צילומי העונה החדשה של התכנית. השפים חיים כהן ואייל שני סיפרו על הלילה הקר שעברו באולפנים בנווה אילן - ואפילו העניקו המלצות לתושבים הנצורים בבית ללא חשמל

מחלקת הקפואים: יחד עם יתר תושבי המושבים שבהרי ירושלים, גם עובדי אולפני הטלוויזיה בנווה אילן נאלצו לבלות את הלילה כשהם ספונים באולפנים בהם מפיקים תכניות מוכרות כמו "הכוכב הבא", "האח הגדול", "דה וויס" וכמובן, התכניות השונות של חדשות 2. בין הנצורים באולפנים ניתן היה גם למצוא את שופטי ומתמודדי העונה החדשה של "מאסטר שף", המצטלמת בימים אלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הלילה בילינו עם המתמודדים במטבח במשימת ההישרדות של מאסטר שף", סיפר השף חיים כהן על הלילה הקר שעבר על השופטים והמתמודדים. "שום תנור לא עבד כאן הלילה על מנת לחמם אותנו, אבל הלבבות של כולנו פה חמים".

"אתמול המילים האחרונות של חיים כהן היו 'זאת משימת הדחה'", אמר השופט אייל שני. "בסוף התכנית אחת המתמודדות הודחה, ובסופו של דבר מצאתי את עצמי ישן איתה על אותו מזרן. לדעתי, עכשיו אנחנו צריכים להחזיר אותה לתחרות".

ההמלצה של חיים כהן: תה חם ועוגיות

ומה ממליצים השפים לאכול בסערה? "מה שמציל אותנו באמת זה המזווה שלנו, שיכול להאכיל את כל הכפר הסמוך לפה במשך הרבה מאוד זמן", אמר כהן. עמיתו השף והשופט אייל שני הוסיף: "אכלנו רק מצות וגבינה בולגרית בלילה. זה מה שהצלחנו למצוא". כן, אפילו בלי עגבנייה.

שני השפים הנחשבים לא סיימו את הריאיון בלי להעניק המלצות קולינריות לתושבי ירושלים הנצורים בבתיהם ללא חשמל. "כל קופסת שימורים על פסטה תהיה נהדרת", הסביר שני. "אני דווקא ממליץ על עוגיות ותה חם", ציין כהן.

ישראל סוערת - הסיקור המלא:

תקועים בכביש? כל מרכזי הסיוע

מבצע חילוץ: "סופה נדירה בעוצמתה"

ירושלים נצורה: רה"מ ערך התייעצויות

היכן לא מתקיימים לימודים?