עשרות שרו והדליקו נרות בכיכר וליד ביתו של איינשטיין

על המדרכה מול ביתו של איינשטיין ברחוב חובבי ציון הדליקו המעריצים נרות זיכרון והניחו פרחים. בכיכר רבין ישבו במעגל גדול ושרו את שיריו

שעות לאחר שנטמן בבית העלמין טרומפלדור בתל אביב, המשיכו אזרחים רבים להתאסף מחוץ לביתו של הזמר אריק איינשטיין ברחוב חובבי ציון במרכז העיר ובכיכר רבין - להדליק נרות ולהניח זרי פרחים. כאן בחדשות 2 Online העברנו שידור ישיר מכיכר רבין ומחוץ לביתו של איינשטיין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בין העשרות שהתאספו מחוץ לביתו בתל אביב, ילדים שהגיעו בעקבות הוריהם ומבוגרים יותר, בני גילו של איינשטיין. רבים מהם הניחו פתקים עליהם נכתב - "יש בי אהבה והיא תנצח", "תודה על השנים היפות" ו"אריק, האיש והאגדה, אוהבים אותך". המרחק בין ביתו של איינשטיין, שהפך מעין אתר עלייה לרגל, לבין בית העלמין טרומפלדור קצר, ורבים מהאנשים שהתאספו מחוץ לביתו הגיעו לשם ישירות לאחר שביקרו בקברו.

שרים בכיכר רבין (רועי קסטרו)

נרות בכיכר (עידו סולומון)

אחרים בחרו להעביר את הלילה הזה בכיכר רבין, שם עשרות בני נוער ישבו במעגל גדול סביב נרות ושרו את שיריו של איינשטיין בליווי גיטרה וקלידים. גם בשולי הכיכר ישבו אזרחים בקבוצות קטנות - מנגנים ושרים.

קברו של איינשטיין (חדשות 2)

הלווייתו של איינשטיין (מיכאל שבדרון, מאקו)

אורי זוהר ספד: "איזה ענק הפסדנו"

לפנות ערב הובא איינשטיין למנוחות בבית העלמין טרומפלדור. בטקס הלוויתו השתתפו בני משפחתו ורבים ממכריו - חבריו מעולם התרבות הישראלית.

אורי זוהר סופד לאיינשטיין (חדשות 2)

הרב אורי זוהר, שהפך במשך השנים מחברו הטוב לבן משפחתו של איינשטיין לאחר שילדיהם נישאו, ספד בדמעות במהלך הטקס לזמר המוערך. "לא היית ענק כמו שאומרים היום בעיתונים, לא היית כזה גדול, היית פשוט הנר שמאיר כמו נרות החנוכה שנדליק הערב", אמר. "לו יכולת לראות את תפילת הנכדים אתמול", הוסיף זוהר וציין כי "על אף שאני מבוגר יותר, אתה הלכת קודם".

אריק איינשטיין הלך לעולמו - סיקור נרחב:

אריק איינשטיין הובא למנוחות

אורי זוהר בהלוויה: "איזה ענק הפסדנו"

ראש הממשלה ספד לאריק איינשטיין: "היית הגדול מכולם"

מוני מושונוב נשבר: "אהבתי אותך אריק"

צפו: אריק איינשטיין נזכר בסרט "כבלים"

הגולשים נפרדים: "זמר שכולו תוצרת הארץ"

ארצי קטע הופעה: בזכותו אני זמר

האזינו: השירים היפים של אריק איינשטיין

כשאיינשטיין הקליט שיר לגלעד שליט

עולם הספורט נפרד מהאוהד מספר 1

נפרדים מאריק איינשטיין: "פס הקול של המדינה"

האזינו: איינשטיין ב'חדשות הלילה'

מהי מפרצת באבי העורקים?

הזמר אריק איינשטיין הלך לעולמו