מתחזה לעמיר בניון: "תומך בזמר המוכר"

בדף פיקטיבי של הזמר שפורסם ברשת הועלתה בשמו הודעת תמיכה לכאורה בזמר המוכר מפרשת יחסי המין עם קטינות. עמיר בניון מכחיש כל קשר להודעה, והגיש תלונה במשטרה. "מעשה חמור ונבזי"

מי התחזה לעמיר בניון והעלה בשמו פוסט תמיכה בזמר המוכר מפרשת קיום יחסי המין עם קטינות? האמן הופתע היום (ב') לגלות כי מישהו פרסם ברשת מודעת תמיכה בשמו בזמר המפורסם המעורב לכאורה במעשים. בניון הגיש תלונה במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"חברים שלי! אני רואה בשבוע האחרון בדיוק כמוכם את רצח האופי שעושים ל(שמו של הזמר המפורסם)", נכתב בפוסט המזויף. "נצא מנקודת הנחה שזה לא באמת קרה. כמה שנאה, בשביל כמה שקלים ופרסום לכמה ימים שוכחים שהוא אבא לילדים, שיש לו הורים, שיש לו מעריצים רבים".

המתחזה הוסיף: "מנסיוני אוכל לומר לכם ש(שמו של הזמר) בחיים לא היה נוגע בסמים, בטח ובטח שלא בקטינות, הוא אדם נפלא אשר תורם מזמנו לקהילה ומתנדב בהמון ערבי תרומה כאלה וכאלה. בואו פעם אחת נהיה יהודים אוהבים , נפסיק עם הפגיעה הנוראית הזו, בורא עולם אינו בשר ודם והוא סולח ומרחם, אז למה אנחנו לא מסוגלים?. ככה נראית הגאולה? אני מחזק את ידך, אוהב אותך מאוד אתה חבר יקר, נהנתי לעבוד איתך", פנה המתחזה של בניון לזמר המפורסם.

הפוסט הפיקטיבי אף צוטט במקום אחר ברשת, כביכול בשם בניון, שהגיב: "נדהמנו היום לגלות שמתחזה שפל פתח עמוד ברשת בשמי. אותו מתחזה הגדיל לעשות כאשר פרסם הודעת תמיכה בזמר החשוד ובמעשיו, כביכול בשמי".

מחברת "נבל עשור" המייצגת את בניון נמסר כי "מעשה ההתחזות הינו מעשה חמור, נבזי, ומעבר לטעמו הנפגם הנו מעשה פלילי, אשר יטופל במלוא החומרה ברשויות ובערכאות המתאימות כלפי אותו אדם ובאותם גורמים הקשורים למעשה ההתחזות, בשל הפגיעה בשמו הטוב של עמיר. מצידו של עמיר, תגובתו לעניין הנדון היא: 'והמשכיל בעת ההיא ידום'".