מעריציו של הזמר: "תהיה חזק, הצדק ייצא לאור!"

בעוד המשטרה נערכת לאפשרות של מעצרים בפרשת הזמרים, מעריציו של הזמר המפורסם מביעים בו תמיכה גורפת. "למה לעשות לבן אדם רצח אופי? הוא לא עשה שום דבר רע", כתבו. חלק מהגולשים ביקרו את הנערות

הזמר החשוד, ארכיון (פלאש 90)

פרשת הזמר החשוד בבעילת קטינות מתפתחת, אך המעריצים בטוחים בצדקת הזמר ובחפותו. "מאמינים בך! שבוע טוב ותהיה חזק! בעזרת השם הצדק ייצא לאור" - כותבים לו מעריציו הבוקר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאור הדיווחים על מעצרים צפויים בפרשה, המעריצים כתבו לזמר הנערץ בעמוד הפייסבוק האישי שלו מנסים לעודד את רוחו. "תן לקנאים לחגוג יום יומיים וזה יעבור להם, כי לא עשית שום דבר רע", כתב גולש. גולשת אחרת הוסיפה: "הפרשה הזו תחלוף ותישכח מטבע הדברים".

חלק מעוקביו בפייסבוק של הזמר בחרו למתוח ביקורת חריפה דווקא על התנהלותן של הקטינות. בדף הפייסבוק זכו הנערות לגידופים והאשמות מצד הגולשים. "עם כל הפיתויים שיש בעולם הזה, ולא חסר פיתויים, קשה מאוד להישאר אדיש", כתבה מעריצה. "אני בטוח שלא ידעת את גילה האמיתי ושהיא שיקרה, כי הילדות של היום מאוד מפותחות".

"האמת עוד תצא לאור"

כמה מהגולשים טוענים כי אין למהר ולשפוט את הזמר. "כל זמן שמתנהלת מולו חקירה זה לא אומר שהוא אשם", כתבה מעריצה אחרת. "מי ששופט בן אדם, אלוהים שופט אותו מהר מאוד". אחרת ביקשה: "אל תשפטו אנשים, יש משהו מסריח בסיפור הזה. למה לעשות לבן אדם רצח אופי?"

בעמוד המעריצים הרשמי של הזמר הודו מפעילי הדף לעוקבים על התמיכה: "זה לא מובן מאליו". גם בעמוד הרשמי הדגישו כי "החשד לא הופך אותו לאשם - האמת עוד תצא לאור!".

"לפני שאתם מעלים אותו על המוקד וחורצים את גורלו, חכו ואולי תגלו שזה לא נכון", כתבו המפעילים, וביקשו להתחשב במשפחת הזמר. "לא ניתן לתקשורת ולאנשים אחרים ללכלך עליו ולעשות לו רצח אופי".