נינט בריאיון: "הלבד מסדר לי דברים בראש ובנפש"

בעוד יומיים נינט חוגגת יום הולדת 30. לפני עשר שנים, כשהייתה רק בת 20, היא הפכה בין לילה מחיילת אנונימית לכוכבת של המדינה בגמר ההוא של כוכב נולד. מאז הספיקה להיות שחקנית, אייקון אופנה, מודל לחיקוי, ויקירת הפאפרצי ומדורי הרכילות. נינט טייב מסכמת עשור מלא תהפוכות ומדברת גם על הפרידה ההיא מיהודה לוי

עשר שנים עברו מאז נינט טייב זכתה בגמר בניצנים בתכנית הכישרונות החדשה והצעירה של אותם ימים. אין ספור מילים נכתבו וים של דמעות נשפכו מאז אותה תקופה בה נינט השתתפה בעונה הראשונה של "כוכב נולד". היום, עשר שנים אחרי וכשהיא חוגגת יום הולדת 30, נינט מסתכלת לאחור ומסכמת את דרכה עד כה וגם מדברת על הפרידה מיהודה לוי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני מכירה בעצמי דברים שלא יכולתי להכיר כשהייתי בתוך מערכת יחסים", מספרת נינט, שרק לפני מספר חודשים נפרדה מלוי, בן זוגה בשנים האחרונות. "ישנם כל מיני סוגים של התמודדויות כשאני פוגשת את עצמי בסמטה חשוכה. לפעמים זה מאוד מבהיל ולפעמים זה מרגיע. אני יודעת שאני יכולה לסמוך על עצמי", אמרה.

בעוד יומיים נינט חוגגת 30. את יום ההולדת הזה, כל אחד בישראל יודע, היא תחגוג לבד. "אני חושבת שיש הבדל בין הפרסונה הציבורית שלי לבין מי שאני באמת", אומרת נינט, "אבל כבר הפסקתי להשקיע מאמצים בלצמצם את הפער הזה".

"אני חושבת שזאת התקופה שהכי הרבה רוצים לשמוע אותי", היא אומרת על הדרך המוזיקלית האלטרנטיבית בה בחרה, "זה בא לידי ביטוי בהופעות ובכל מידי פידבקים שאני מקבלת. זה נורא כיף שזה סוף סוף הגיע למקום הזה שמתעניינים יותר במוזיקה ופחות בחיי האישיים".

"אני אדם מאוד זוגי". (חדשות 2)

"חשבתי שיהיו לי ילדים"

גם אם השנה הזאת תזכר פחות בגלל המוזיקה ויותר בגלל הפרידה מיהודה לוי, האלבום החדש שלה וההופעה הצפויה בסוף החודש בזאפה מושכים לא מעט קהל. "האמת היא שחשבתי שיהיו לי ילדים ויש לי ארבעה מהם - האלבומים שלי", טוענת נינט, "זאת תקופה מטלטלת אבל גם פה אני באמונה. קל לאבד את האמונה במקומות הקשים ולשאול כל מיני שאלות של 'למה'".

"אני בן אדם מאוד זוגי", היא מוסיפה, "עכשיו הלבד הזה די מסדר לי כמה דברים במוח ובנפש. אני מאוד מאמינה באהבה וברור שאני רוצה שתהיה לי זוגיות אבל כרגע זה באיזי".