שרית חדד במופע מיוחד לילדים

יותר ממחצית חייה היא על הבמה, והיום כבר לאף אחד אין ספק ששרית חדד היא אחת הזמרות הגדולות והאהובות בישראל. בשבוע הבא, בחול המועד סוכות, היא תעלה על הבמה למופע שכולו שירי ילדים קלאסיים בביצועה. בריאיון עמה הבהירה שלא תוותר על הזכות להיות אמא, אבל הודתה שקשה לה עם העיסוק הפומבי בנושא

שירי הילדות שעליהם גדלו והתחנכו דורות שלמים בישראל, יזכו בגרסאות כיסוי מרעננות במיוחד. שרית חדד, הזמרת שזכתה כמעט בכל תואר אפשרי בשנים האחרונות, תציג בביצוע מחודש את השירים שהפכו לקלאסיקה בתרבות הישראלית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2

בעבר, שירי ילדים היו חלק בלתי נפרד מהרפרטואר של כל זמר שכיבד עצמו. אלא שלאחרונה, המצב השתנה במעט. במהלך השבוע הבא, במסגרת פסטיבל "צלילי ילדות" שיתקיים בחולון, תנסה חדד להחזיר עטרה ליושנה ואת היצירות המכובדות למקום הראוי להן.

במהלך המופע, תנסה חדד לדלג בין הטקסטים של לאה גולדברג ולוין קיפניס לבין אלו של ע. הלל ומרים ילן שטקליס. עדי רנרט, המנהל המוסיקלי בפסטיבל ציין כי העבודה עם חדד הופכת את העיבוד המחודש של שירי הילדים לחוויה מיוחדת במינה. "עם שרית אפשר לעשות הכל", הסביר. "היא אמנם מזוהה עם זרם מוזיקלי מסוים אך אין לה מגבלות", אמר.

"הילדים יגיעו - בזמן המתאים", חדד (חדשות 2)

"הילדים יגיעו בזמן הנכון"

חדד, שלוח הזמנים שלה צפוף במיוחד החליטה לקחת חלק בפרויקט המיוחד בזכות אחייניותיה שמכנות אותה מדי יום כ"דודה שרה". במהלך השבוע, היא צפויה לחגוג את יום הולדתה ה-35 כשברקע - השאלות החטטניות בדבר מצבה המשפחתי.

"זה מאד מחמם את הלב שישנם הרבה אנשים שדואגים לי ורוצים שאהיה מאושרת עם משפחה וילדים", אמרה חדד שכבר התרגלה לדבר. " אך אני לא מרגישה מספיק בשלה ואחראית. הייתי שמחה שיניחו לי וכשזה יקרה זה - זה יהיה ברגע הנכון לי", הסבירה.