רני רהב מחפש את הכוכב הבא

רני רהב מוכר כאיש יחסי ציבור מצליח, אבל לאחרונה הוא קיבל הזדמנות מפתיעה - לשמש כשופט בתכנית המוסיקה "הכוכב הבא". בהתחלה רהב חשב שמדובר במתיחה אבל עכשיו הוא כבר בטוח ביכולות שלו לזהות את כשרונות העתיד, גם לצד זמרים ותיקים כמו אייל גולן וריטה

כשלצידו זמרים ותיקים ופופולאריים כמו ריטה ואייל גולן מפתיע לראות את איש יחסי הציבור רני רהב ליד שולחן השופטים בתכנית "הכוכב הבא". המטרה: למצוא את הכוכבים החדשים בישראל שטרם התגלו, וגם ליהנות מהדרך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני לא מבין במוזיקה וזה לא המקצוע שלי. אני מבין בתדמית. אמרו לי 'אנחנו מחפשים את המעטפת', וזה מה שאני מביא". וזה בדיוק התפקיד של רהב ב"כוכב הבא" שתעלה ביום שלישי, כי בעולם המוזיקה לשיר הכי יפה זה לא הכי חשוב.

צוות השופטים (חדשות 2)

צריך להבין שלא כל מה שאנחנו רואים זה הנטו. גם מאחורי הפוליטיקאים, האומנים והזמרים תמיד יש מנגנון של אנשי שיווק ותקשורת שדואגים למה שמעבר. בלי זה איש לא יצליח", אומר היח"צן הוותיק. רהב לא לקח חופשה מהעסק שלו במהלך הצילומים, והוא תמיד מחובר למשרד.

צביקה הדר, שופט בכוכב הבא והמנחה הוותיק של כוכב נולד מסכים ואומר שליד שני זמרים כמו ריטה ואייל גולן, כל אחד ירגיש מעט תלוש. השופטים לא מתחרים אחד בשני וזה נראה טוב על המסך. גם המסרונים פינו את מקומם לטובת הצבעה בשידור חי דרך אפליקציה.