אסי כהן משגע את הרשת

היום במבזק התרבות: עולם הקולנוע מתרגל למושג חדש: "קולנוע חברתי"; מערכון חדש בכיכובו של אסי כהן משגע את הרשת; ואיזו להקה עומדת להתאחד בפסטיבל ערד שייפתח הערב?

"כל אחד יכול להיות שחקן" - זה הרעיון מאחורי הסרט החדש "הכוח שבפנים", שמוגדר על ידי יוצריו "סרט חברתי". לטענתם מדובר בחדשנות של ממש בעולם הקולנוע. מדובר בסרט אינטראקטיבי בכיכובו של הארווי קייטל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הטכנולוגיה החדשה תאפשר לכל אחד מהצופים להפוך לשחקן משנה בסרט באמצעות וידאו פשוט או העלאת תמונה. כל אחד מוזמן להיכנס לדף הפייסבוק של המיזם, להעלות תמונה או וידאו, ומי שיעבור את ה"אודישן", יוכל למצוא את עצמו בסרט המוגמר.

שיתוף פעולה קומי שמסעיר את הרשת

צמד הקומיקאים ניב מג'ר ורועי כפרי, הלא הם ניצה ולחם, מארחים במערכון חדש שהועלה לרשת את השחקן אסי כהן. זו לא הפעם הראשונה שכהן משתף פעולה עם יוצרים צעירים. באחרונה הוא הצטרף לצוות השחקנים של ההצגה המדוברת "מייקל", זאת לאחר שצפה בהצגה והתלהב מאנסמבל השחקנים הצעיר. במקרה של ניצה ולחם יש רקע למפגש בינו לבין הצמד הצעיר. הרי רועי כפרי הצטרף בעונה האחרונה לתכנית הבידור "ארץ נהדרת", שבה כיכב כמובן כהן במשך שש עונות.

איחוד מרגש בפסטיבל ערד

פסטיבל ערד ייפתח הערב, אם כי נדמה שאירוע השיא שלו יגיע דווקא בחמישי, בערב הנעילה, כשעל הבמה יעלו למיני-איחוד בנות להקת "שוקולד מנטה מסטיק".

זה אמנם לא איחוד במלוא מובן המילה כמו זה שהיה ללהקת כוורת, משום שמדובר בסך הכל במופע של ירדנה ארזי שבמהלכו היא תארח את שתי חברותיה ללהקה, רותי הולצמן ולאה לופטין, אבל עדיין מדובר ברגע נדיר ומרגש בשביל מעריצי השלישייה הנשית.