מרינה מקסימיליאן ממציאה את עצמה מחדש: "הייתי ילדה דחויה"

בשש השנים האחרונות הספיקה מרינה מקסימיליאן כמעט לזכות בכוכב נולד, להפוך מזמרת ג'ז לזמרת רוק, לעבור מלשיר בעברית לאנגלית, לככב במודעות אופנה, לשמש מופת ודוגמה לנשים מלאות ואז להרגיז אותן - ולרזות 30 ק"ג. עכשיו היא מוציאה דיסק ראשון ומספרת על תחושות השינוי

ביום שלישי האחרון עלתה לבמה מרינה מקסימיליאן החדשה, עם שירים באנגלית מאלבום הבכורה שלה וגוף חדש וגבעולי כפי שכבר פורסם במדורי הרכילות. מקסימיליאן, רק בת 25, ועדיין ההיא מצליחה להמציא את עצמה מחדש בכל פעם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הפרסום מחזק את הללכת אחרי האמת שלי", טוענת מקסימיליאן, "אם אני עושה משהו אחד שאני לא לגמרי שלמה איתו ומקבלת על זה ביקורת רעה - זה למות. אבל לעשות משהו שאני שאני כן מאמינה בו ולקבל עליו ביקורת רעה - זה בסדר, עם זה אני יכולה להתמודד".

למרות הגזרה החדשה, מקסימיליאן היא עדיין הפרזנטורית של מותג בגדים לנשים מעל מידה 40, גם אם יישותה הפיזית כבר נטשה את המספר הזה בדרך אל מידות הסקיני. הנערה המתוקה מ"כוכב נולד", שהייתה מודל עבור אינסוף נשים מלאות, יצאה עם הדוגמן אנחל בונני ונבחרה על ידי המגזין "ווג" האיטלקי לאייקון אופנה - שינתה אריזה.

"הייתי ילדה דחויה", מקסימיליאן ("הייתי ילדה דחויה", מקסימיליאן בהופעה)

"בבית הספר הייתי ילדה דחויה"

"אני גאה בעצמי", מציינת מקסימיליאן, "הבאתי את עצמי לנקודה איקס, צעד אחרי צעד. כמו שהשירה שלי נהייתה בלתי אמצעית אז בא לי שהכל יהיה בלתי אמצעי במערכת יחסים שלי עם החיים. וגם הקשר שלי עם הגוף שלי".

"היה שלב בבית הספר שבו הייתי ילדה דחויה", היא מספרת, "הייתי ילדה לא מובנת וספגתי על זה ריקושטים. בין כיתה ה' ל-ו' גבהתי, רזיתי והשתתפתי בתכניות טלוויזיה. אז הילדים שלא אהבו אותי באו להיות חברים שלי. באותה צורה שהם הצביעו עליי ואמרו 'איכס', הם אחרי זה הצביעו עליי ואמרו 'וואו".