התכנית "שלוש" חוזרת - בבריטניה

היום במבזק התרבות: תכנית הדייטים הישראלית חוזרת לעונה שנייה בבריטניה אחרי ההצלחה שם; הראפר הדרום אמריקני פיטבול הופיע בתל אביב; הבמאי אוליבר סטון הביע תמיכה במדליף אדוארד סנואודן

הצלחה נוספת של פורמט טלוויזיוני ישראלי בעולם - תכנית הדייטים "שלוש" ששודרה בזכיינית ערוץ 2 קשת חוזרת מחר לעונה נוספת בבריטניה לאור הנתונים החיוביים של העונה הראשונה. בחודש הבא צפוי להתחיל שידור התכנית בבלגיה, ובקשת ציינו כי בשנה הבאה תגיע "שלוש" לגרמניה, אוסטריה, שוייץ ולוקסמבורג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הראפר פיטבול הופיע בתל אביב

הראפר האמריקני פיטבול הופיע אמש בגני התעורכה בתל אביב לעיני אלפי צופים. הראפר בעל השורשים הקובנים חיכה לפריצה שלו הרבה זמן, אבל מאז שהגיע הוא משתף פעולה עם זמרים רבים ובעיקר זמרות כמו כריסטינה אגילרה, ג'ניפר לופז ושאקירה, מה שסיפק לו להיטים רבים שהובילו אותו לסיבוב הופעות בינלאומי, ועכשיו גם אלינו.

אוליבר סטון תומך בסנואודן

הבמאי והתסריטאי אוליבר סטון התבטא באופן חריג במסיבת עיתונאים בביקורו בטוקיו. סטון הודיע כי הוא תומך במדליף אדוארד סנואודן, וכינה אותו "גיבור". מדובר בהתבטאות חריגה, שכן סנואודן נחשב לאויב האומה בארצות הברית, והוא מסתתר במוסקבה שם הוא נהנה ממקלט שהעניק לו נשיא רוסיה ולדמיר פוטין.

"סנואודן הוא גיבור בשבילי, הוא לא עשה דבר בשביל רווח או תמורה ולא כדי לגלות סודות שיפגעו בארצות הברית - לא ראיתי שום ראיה לכך", הסביר סטון. "הוא פעל בשם צו מצפונו, והקריב את חייו לשם כך".