דסטין הופמן חלה בסרטן - והחלים

היום במבזק התרבות: השחקן זוכה האוסקר הודיע כי חלה בסרטן והחלים ממנו; אשטון קוצ'ר הגיע לבכורת הסרט בכיכובו על חייו של סטיב ג'ובס, מייסד "אפל"; וגם פסטיבל האנימציה והקומיקס "אנימיקס" יחגוג בר מצווה בסוף השבוע

דובריו של השחקן זוכה האוסקר אישרו אתמול כי הופמן חלה במחלת הסרטן וקיבל טיפול. הדוברים מסרבים לומר באיזה סוג של סרטן מדובר, אבל הם עדכנו כי המחלה התגלתה בשלב מוקדם, וכי הופמן בן השבעים-וחמש החלים בעקבות הניתוח שעבר. על פי הדיווחים, עוד צפויים לו טיפולים נוספים, טיפולי מנע שיהיו אמורים להגן עליו מפני חזרת המחלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסרט על סטיב ג'ובס

אמש נערכה בניו יורק הבכורה החגיגית לסרט "ג'ובס", הסרט שמביא את סיפור חייו של מייסד חברת אפל סטיב ג'ובס. את דמותו של ג'ובס מגלם כידוע בסרט אשטון קוצ'ר, ולצידו השחקן ג'וש גאד המגלם בסרט את שותפו של ג'ובס להקמת החברה, סטיב ווזניאק.

פסטיבל אנימיקס

האירועים לרגל החופש הגדול מסרבים להסתיים. להיפך, הם רק מתרבים. פסטיבל אנימיקס למשל, ייפתח בסוף השבוע בפעם השלוש-עשרה, והוא יוקדש כל כולו לאנימציה וקומיקס. השנה, ייערכו שתי מחוות מיוחדות לשני אמנים ישראלים ותיקים בתחום. הראשון הוא המאייר ג'קי שחוגג חמישים שנה למדור האהוב שלו, "הציור השבועי לילד", והשני הוא רוני אורן, אמן הפלסטלינה הבינלאומי שיצר סדרות רבות כמו "משלים שועליים" ו"ארנב עכשיו". השבוע, הוא גילה לצופי "המהדורה הצעירה" את סוד הקסם שלו.