ניסיון לזייף הצבעות באח הגדול

היום במבזק התרבות: האח הגדול זיהה ניסיון להטות את תוצאות ההצבעה אמש, הסרט המדובר על כוכבת גרון עמוק עלה לאקרנים בארה"ב, ואילו כבישים ייחסמו הערב לקראת מופע האיחוד של להקת כוורת?

אמש במהלך תכנית ההדחה של "האח הגדול" הודיעה הפקת התכנית על ניסיון להטות את תוצאות ההצבעה לטובת אחד המתמודדות - דורין סגול. זכיינית ערוץ 2 "קשת" וחברת "יוניסל" זיהו הצבעה פסולה בהיקף גבוה שנעשה בניסיון להטות את הכף לטובת המתמודדת שהייתה מועמדת אמש להדחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדורין עצמה אין כל קשר לפרשה ולכן החליטה הפקת התכנית להמשיך את הליך ההדחה כרגיל, זאת לאחר שנפסלו כל הקולות המזויפים. בדיעבד מתברר שלא היה צורך לרמות בצבעה, משום שהקולות הכשרים הספיקו למתמודדת כדי להינצל מהדחה.

הסרט המדובר על כוכבת "גרון עמוק"

בהוליווד נפרש אתמול עוד שטיח אדום, הפעם לרגל הקרנת הבכורה העולמית של הסרט החדש "לאבלייס" (Lovelace), המבוסס על סיפור חייה של שחקנית הפורנו לינדה לאבלייס. מדובר בשחקנית שכיכבה בסרט המהפכני "גרון עמוק" בתחילת שנות ה-70, וסיפור חייה מעניין במיוחד משום שפחות מעשר שנים לאחר צילומי הסרט ההוא, החליטה השחקנית להצטרף לארגונים פמיניסטיים ולצאת באופן מוצהר נגד תעשיית הפורנוגרפיה.

את דמותה של לאבלייס מגלמת השחקנית אמנדה סייפריד, ומי שמגלמת את אימה של שחקנית הפורנו היא שרון סטון. "חשבתי שהערכים שלה מאוד ברורים, היא באה מרקע מאוד קשה והערכים שלה לא היו נדירים בשנות ה-70. היא הייתה אדם דתי מאוד ואישה קשוחה, והיא לא הייתה שונה מהרבה אימהות באותה תקופה", אמרה סטון על דמותה.

כוורת בפארק - ופקקים בכבישים

ממשיכים להתכונן למופעי האיחוד האחרונים של כוורת בפארק הירקון: כ-50 אלף איש יגיעו הערב ומחר לפארק בצפון תל אביב, וזה אומר שלא רק המעריצים בדריכות, אלא גם המשטרה. אמנם אגף התנועה מעדיף שלא לחסום את הכבישים באזור, אבל בהחלט עלול להיווצר מצב שלא תהיה ברירה.

לכן, במידת הצורך ייחסמו לתנועה במהלך הערב היציאה לשדרות רוקח מנתיבי איילון, דרך נמיר בתל אביב לכיוון מזרח, וצומת הרחובות שטרית ושדרות רוקח. בנוסף, ייתכן והחל משעה 22:30 ייחסמו לתנועה שדרות רוקח משני הכיוונים. המשטרה ממליצה להקדים את בואכם לאזור, ובכל אופן להשתמש בתחבורה הציבורית.