מי יחמם את כוורת בפארק?

היום במבזק התרבות: להקת כוורת בחרה את האמנים שיחממו אותה בפארק הירקון, ספר קומיקס חדש מביא את סיפור חייה של ויטני יוסטון, וברחבי העולם מציינים 85 שנים להולדתו של האמן האמריקני אנדי וורהול

חודש וחצי עבר מאז שלוש ההופעות הראשונות של האיחוד, הופעות שהוכתרו כהצלחה מסחררת, מחר וגם מחרתיים ייערכו שתי ההופעות האחרונות בהחלט של להקת כוורת. אתמול הודיעו חברי הלהקה כי בניגוד להופעות שהיו בירושלים, ההופעות בפארק הירקון ייפתחו בשני מופעי חימום. שני האמנים הצעירים שזכו בכבוד הגדול לחמם את כוורת הם אמיר דדון ואיה כורם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כל אחד מהאמנים יעלה בנפרד על הבמה למופע אקוסטי קצר, ומיד לאחר מכן יעלו שבעת המופלאים וישירו כמובטח את כל הלהיטים שלהם, כאמור - בפעם האחרונה.

וויטני יוסטן מונצחת בקומיקס

שנה וחצי לאחר שהלכה לעולמה, זוכה יוסטון להנצחה מזן נדיר: קומיקס שמוקדש כל כולו רק לה. ההחלטה להוציא את חוברת הקומיקס התקבלה לרגל יום הולדתה החמישים שאמור היה לחול בסוף השבוע הקרוב.

חייה של יוסטון יכולים להפוך לתסריט בקלות: היא גדלה במשפחה מוזיקלית במיוחד, הסנדקית שלה הייתה אריתה פרנקלין, וכבר בגיל 22 הוציאה את אלבום הבכורה שלה, שנחשב במשך עשור לאלבום הבכורה המצליח ביותר שהוציאה זמרת אי פעם.

לצד הקריירה המפוארת, ישנו כמובן גם הסיפור האישי, החל מבעלה הזמר בובי בראון, שלפי דיווחים היכה אותה, ועד להתמכרות של יוסטון לסמים ואלכוהול.