אלן דג'נרס תנחה שוב את טקס האוסקר

היום במבזק התרבות: אלן דג'נרס תנחה שוב את טקס האוסקר; דוד ד'אור יקבל את פניהם של שחקני ברצלונה על המגרש; וגם: הרכבות המיניאטוריות של ירושלים יוצאות לדרך

השחקנית ומנחת הטלוויזיה אלן דג'נרס נבחרה בסוף השבוע להנחות את טקס האוסקר שייערך בלוס אנג'לס בעוד קצת יותר מחצי שנה, ב-2 במרס 2014. דג'נרס כבר הנחתה את הטקס בשנת 2007, וכשהוחלט להעניק לה את התפקיד היוקרתי פעם נוספת היא ציינה בהומור שדווקא הפעם השלישית אמורה להיות הטובה מכולן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעמוד הטוויטר שלה צייצה דג'נרס שהיא הייתה רוצה להודות לאקדמיה ולבת זוגה, "אבל התזמורת כבר התחילה לנגן". בכל אופן, בכדי להיות שיאנית בתחום הנחיית האוסקר מצפה לאלן דג'נרס עבודה ארוכה וקשה, יש שיאמרו אפילו בלתי אפשרית, כי מי שעדיין מחזיק בשיא באופן בלתי מעורער הוא בוב הופ המנוח, שהנחה את האוסקר לא פחות מ-18 פעמים.

דוד ד'אור - "הזמר המדיני"

בזמן האחרון נדמה שדוד ד'אור מקבל על עצמו את תואר הזמר המדיני. אחרי שהופיע כמעט בכל אירוע ממלכתי בתקופה האחרונה - מקבלת הפנים לנשיא ארצות הברית אובמה, דרך חגיגות התשעים לנשיא המדינה שמעון פרס ועד לטקס פתיחת המכבייה - ד'אור שוב נבחר לעמוד במרכז החלק האומנותי, הפעם באימון המיוחד של ברצלונה בישראל.

הוא יבצע היום את המנון התקווה שלנו, את ההמנון הקטאלוני וגם את השיר "תשמור על העולם ילד". מהנהלת יחסי הציבור של ד'אור נמסר שהוא יעשה זאת למרות לוח הזמנים הצפוף שלו, שהרי בקרוב הוא משיק גם אלבום חדש.

אירועי הקיץ ממשיכים לשטוף אותנו ברחבי הארץ, ונדמה שמוקד העלייה לרגל כרגע הוא ירושלים, משום ששם נפתחות היום שתי אטרקציות. האירוע הראשון הוא הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון הבובות שנערך זו השנה ה-22, והאטרקציה השנייה שכבר הייתה אמורה להיפתח אבל נדחתה בגלל אילוצי הפקה היא תערוכת הרכבות המיניאטוריות. "זה נראה מאוד מאוד יפה וזה נראה גם מאוד איכותי", אמרה אחת הילדות שזכו לבקר בתערוכה עוד לפני הפתיחה הרשמית.