הסרט "וולברין" שובר קופות בארה"ב

היום במבזק התרבות: יהודית רביץ נחבלה בראשה רגע לפני הופעה, הסרט "וולברין" שבר את הקופות בסוף השבוע, וכמה בדיוק עולה הקדילאק של אלביס פרסלי? צפו

הזמרת יהודית רביץ, שהייתה אמורה להופיע בחמישי מול אלפי תושבי ראש העין, נחבלה בראשה דקות ספורות לפני ההופעה כשאחד השלטים מאחורי הקלעים, נפל עליה. רביץ חשה ברע והודיעה שלא תוכל להופיע במצבה, אם כי היא לא פונתה לבית החולים אלא שבה לביתה. מהנהלת יחסי הציבור של רביץ נמסר בתגובה כי "בזמן ההמתנה למופע בחדר האמנים נפל על יהודית שלט שלא היה מוחזק טוב והיא נחבלה בראשה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסרט "וולברין" בכיכובו של יו ג'קמן, עלה בסוף השבוע לאקרנים ברחבי העולם, וישר העפיל למקום הראשון בטבלת שוברי הקופות של סוף השבוע. בשלושת הימים האחרונים, גרף הסרט יותר מ-60 מיליון דולרים, כך שהוא כבר כיסה 50% מההוצאות שלו. על פי הערכות, תקציב הסרט עמד על כ-120 מיליון דולר.

לסיום, אנחנו עם מכירה פומבית בסנטה מוניקה של רכבים, תכשיטים ומזכרות, כולם היו שייכים בעבר לכוכבים הכי גדולים. כמו למשל המכונית של אלביס פרסלי, קדילאק משנת 1972. ישנן רק שתי מכוניות כאלו בעולם, השנייה הלכה לדין מרטין. אם אתם מעוניינים לרכוש את המזכרת הנחמדה ממלך הרוקנרול, דעו לכם שהמחיר ההתחלתי צפוי להיות בין 60 אלף ל-80 אלף דולרים. ואם חשבתם ש-80 אלף דולר בשביל מכונית זה יקר, חכו שתשמעו כמה עולים משקפי השמש של ג'ון לנון: 125 אלף דולר.