סולן ה"אנימלס" ביטל הגעתו לישראל

היום במבזק התרבות: סולן להקת ה"אנימלס" הודיע לחברי להקת תיסלם שהוא לא יופיע איתם בישראל בשל הלחץ הפוליטי שהופעל עליו; מייק פאטון לעומתו יופיע הערב בישראל בפעם השביעית; וגם - להקת "סיסטם עאלי" מוציאה אלבום בכורה אחרי שבע שנות פעילות

סולן להקת ה"אנימלס", אריק ברדון, הודיע על ביטול ההגעה שלו לישראל, שבוע לפני ההופעה המתוכננת. ברדון אמור היה להופיע עם להקת תיסלם בזאפה אמפי שוני בחמישי הבא, אבל המנהלת האישית שלו מסרה ללהקת תיסלם כי בתקופה האחרונה הזמר נמצא תחת לחץ הולך וגובר של מיילים המאיימים על חייו. לטענתה היא לא הייתה רוצה לסכן את אריק לשם ההופעה, ולכן הגעתו מבוטלת. המופע של תיסלם יתקיים בכל זאת, ורוכשי הכרטיסים יקבלו חלק מכספם בחזרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בניגוד לאריק ברדון, יש מי שכן עומד בהבטחותיו ומגיע לכאן למרות כל הלחצים: מייק פאטון, הסולן של להקת "פיית' נו מור", חוזר אלינו פעם נוספת, להופעה אחת שתיערך הערב בהיכל נוקיה בתל אביב. הפעם הוא מגיע עם להקתו "טומהוק", לרגל האלבום החדש שלהם שיצא בתחילת השנה. פאטון מכיר היטב את ישראל, משום שמדובר כבר בביקור השביעי שלו בארץ.

אלבום בכורה אחרי 7 שנים

הלהקה היפואית "סיסטם עאלי", שחבריה הם ערבים, יהודים, צברים ועולים חדשים, תשיק הערב את אלבום הבכורה שלה אחרי שבע שנות פעילות. חברי ההרכב שרים יחדיו בארבע שפות האם שלהם: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית. במופע ההשקה הם אף יארחו על הבמה את שאנן סטריט מלהקת "הדג נחש".