ה"פוסי ריוט" חוזרות בקליפ מחאה חדש

היום במבזק התרבות: להקת המחאה "פוסי ריוט" מוציאה קליפ חדש, כוכב חדש מצטרף לשדרת הכוכבים בהוליווד, וגם קונצרט הרוק של תנועת "כנפיים של קרמבו" ייערך הערב

עוד לא עברה שנה מאז גזר הדין השערורייתי שבית המשפט הרוסי נתן לשלוש מבנות להקת "פוסי ריוט", והנה הן מפציעות שוב, בקליפ חדש. גם הפעם החצים של בנות הלהקה הופנו לנשיא רוסיה ולדימיר פוטין, וגם הפעם הן עושות את זה כשהפנים שלהן מכוסות. בסרטון הן משליכות צבע שחור על תמונות גדולות של בכירים בממשל פוטין, ומוחות נגד הסנקציות שנשיא רוסיה מטיל לטענתן על יריביו הפוליטיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השחקן ההוליוודי ברייאן קראנסטון זכה היום לכוכב משלו בשדרת הכוכבים בהוליווד. קראנסטון קיבל את הכוכב לאחר הופעתו המרשימה בסדרת הדרמה "שובר שורות" שעליה זכה בפרסים רבים, כולל שלושה פרסי אמי ברציפות ופרס גילדת השחקנים. מיטיבי הלכת שביניכם זוכרים גם את תפקידו בקומדיה "מלקולם באמצע", ואם אתם ממש מצטיינים בתחום הזיכרון, אז אתם לא יכולים לשכוח את הופעותיו ב"סיינפלד" בתור רופא השיניים של ג'רי. אגב, זהו הכוכב ה-2,502 של השדרה המפורסמת.

נרתמים למען "כנפיים של קרמבו"

האירוע "קרמבו של קיץ 3" ייערך הערב באמפיפארק רעננה. מדי שנה מתקיים מופע ההתרמה לתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", תנועה שהוקמה למען צעירים עם צרכים מיוחדים. גם הפעם אייל קיציס יהיה על תקן מנחה האירוע, ויחד איתו יעלו על הבמה בזה אחר זה נינט טייב, מוש בן ארי, תיסלם, שב"ק ס', מרסדס בנד, רד בנד, מוניקה סקס, אפרת גוש, אסתר רדא, ואמיר דדון. זו כבר השנה השלישית שהאירוע הזה מתקיים, ומשנה לשנה קונצרט הרוק רק גדל.