מעריצי "גלי" מעכלים את מות כוכב הסדרה

היום במבזק התרבות: מעריצי הסדרה "גלי" עדיין מעכלים את מותו הפתאומי של כוכב הסדרה קורי מונטית'; בדרום אפריקה ערכו מחווה אמנותית ויצירתית לנלסון מנדלה; סרט גרוע במיוחד - על כרישים וטורנדו - הפך ללהיט מפתיע ברשת החברתית טוויטר

מתאבלים על כוכב "גלי" קורי מונטית'

כוכב הסדרה "גלי", קורי מונטית', נמצא ללא רוח חיים אתמול במלון בוונקובר שבקנדה. מעריצי הסדרה קיבלו אתמול את הידיעה בהלם מוחלט כמובן.

בסוכנויות הידיעות ציינו כי מונטית', רק בן 31, היה בעברו בשיקום מהתמכרות לסמים. ובכל זאת, סיבת המוות הפתאומי עדיין לא ברורה, והמשטרה המקומית חוקרת את המקרה.

המעריצים מתאבלים. קורי מונטית (AP)

מיצג מחווה אמנותי ויצירתי לנלסון מנדלה

עמותה למען ילדים חולים בסרטן בדרום אפריקה ערכה השבוע מיצג אמנותי ויצירתי במיוחד שכל כולו מחווה לנשיא דרום אפריקה לשעבר נלסון מנדלה, שכידוע מאושפז במצב קשה. העמותה יצרה דיוקן גדול של מנדלה, שעשוי מ-5,000 קאפקייקס, לא פחות. פסיפס העוגות הורכב מ-67 שורות שציינו את 67 שנות השירות הציבורי של מנדלה.

ההכנסות ממכירת כל אלפי העוגות שהשתתפו במיצג יועברו לעמותה שיזמה את האירוע. זוהי רק הסנונית הראשונה - בדרום אפריקה מתכננים עוד הרבה מחוות אחרות למנדלה, זאת לרגל יום הולדתו ה-95 שיחול ביום חמישי הקרוב.

סרט גרוע במיוחד זוכה לתהילה פתאומית

נסיים עם אחד הסרטים הגרועים ביותר שראינו אי פעם. קוראים לו "שארקנאדו", שזה שילוב של שארקס, כלומר כרישים, וטורנדו. תאמינו או לא, הסרט המגוחך הזה - שאגב, מוגדר באופן רשמי כ"בי-מובי", כלומר סרט ליגה ב', הפך ללהיט גדול בימים אלה ברשת החברתית טוויטר. הסרט, בכיכובו של איאן זירינג הזכור מ"בברלי הילס 90210", הועלה על ידי משתמשי הטוויטר והופץ בקצב של 80 ציוצים בשנייה. בסך הכל הוא הופיע בכ-400 אלף פוסטים בטוויטר.