הראפר סיי מכחיש: לא אופיע בישראל

היום במבזק התרבות: סר קליף ריצ'רד מנצל את הדקות האחרונות לקראת הופעתו בתל אביב; עולם האופרה עוקב בדאגה אחר מצבו פלסידו דומינגו; וגם: מי הכוכב החדש שמשגע את קוריאה הדרומית?

הראפר הדרום קוריאני סאיי, שאחראי ללהיט "גנגנם סטייל", מכחיש את הפרסומים על הופעה מתוכננת בישראל. בסוף השבוע האחרון צייץ הראפר בטוויטר וכתב שהוא לא עומד להופיע בקרוב בישראל. כל זה מוזר מאוד, כי מכירת הכרטיסים כבר החלה והיא גם נמשכת, וההופעות אמורות להיערך כבר בסוף החודש הזה. 

סאיי מתעקש ואומר שמדובר בשמועות שקריות, ושהוא לא עומד להגיע לארץ אם כי הוא מצפה לראות בקרוב את כל המעריצים הישראלים שלו. נתי לוי, נציגם של מפיקי המופע בישראל, מסר לנו בתגובה שהם מודעים להודעה המדוברת, ובכל זאת ההופעות יתקיימו כרגיל. מעבר לכך, הם מעריכים שהראפר פירסם את ההודעה בטוויטר בכדי להוריד מעצמו את הלחץ הפוליטי שמופעל עליו לבטל את הופעותיו כאן.

הכרטיסים נמכרים, למרות ההכחשה. סאיי (רויטרס)

טום הנקס בתפקיד וולט דיסני

בחברת וולט דיסני חשפו בסוף השבוע את הטריילר הראשון לסרט החדש שלהם "להציל את מר בנקס". הסרט הזה מסקרן מאוד משום שלראשונה בדיסני הם מציגים בתפקיד הראשי את דמותו של וולט דיסני, האיש שהקים את החברה, אותו יגלם טום הנקס. הסרט, שמבוסס על סיפור אמיתי, מראה איך במשך 14 שנה ניסה דיסני להפוך את הספר "מרי פופינס" לסרט קולנוע.

הסופרת שכתבה את "מרי פופינס", פי אל טראוורס, בהחלט הייתה בשבילו אגוז קשה לפיצוח ומי שתגלם אותה בסרט היא השחקנית אמה תומפסון. הסרט יעלה לאקרנים - איך לא - בחודש דצמבר, רגע לפני שבארצות הברית יחגגו את חג המולד.

ליידי גאגא עובדת על אלבום חדש

כבר מזמן התרגלנו לפרובוקציות של ליידי גאגא, בעיקר בתחום הלבוש, אבל בין לבין צריך להזכיר שהיא גם זמרת. ואתמול אכן קיבלנו לכך תזכורת:  כוכבת הפופ הכריזה באופן רשמי שהיא עומדת להוציא אלבום חדש, רביעי במספר, באחד-עשר בנובמבר. יקראו לו "ארטפופ", והסינגל הראשון מתוכו ייצא כבר בעוד כחודש.

פרס הומניטרי לניקול קידמן

ולפני סיום, השחקנית ניקול קידמן כבר רגילה לזכות בפרסים מכובדים מאוד, כולל האוסקר וגלובוס הזהב, אבל עכשיו יש לה עוד פרס לשים על המדף: קידמן הגיעה לברלין בסוף השבוע וזכתה בפרס מטעם הקרן "סינמה פור פיס", עבור מאמציה לקידום מעמד האישה והעלאת המודעות לאלימות נגד נשים.