מיוטיוב לקיסריה: סיפורו של מאור אדרי

לפני שנה וחצי מאור אדרי עוד עבד כמפעיל אוטו גלידה. צעיר מרמלה שלא סיים תיכון ואז במהלך חופשה באילת ישב סביב הבריכה ושר. החבר צילם, העלה ליוטיוב ומאותו הרגע חייו השתנו לחלוטין. בשבוע הבא – אמור מוכר הגלידות הזה למלא את קיסריה. יצאנו לפגוש אותו

מאור אדרי כבר חי כמו נסיך. כשהוא עוד ישן מאוחר בבוקר, הפמליה שמסביבו עובדת. בחדר הפנימי מתכוננים הסטייליסט והמאפרת הצמודים. אלו החיים החדשים שלו. כוכב הזמר המזרחי. רק לא מזמן בשעה הזו הוא כבר היה עמוק בתוך יום העבודה שלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"עבדתי בגלידות, ואחרי זה עבדתי בהתקנת ארונות", סיפר אדרי על החיים של לפני ההצלחה. "אני זוכר כשהייתי מגיע למקומות והייתי צריך לחכות זמן עד שאנשים ייצאו, אז הייתי יושב, לוקח דף ועט, ומתחיל לכתוב שירים".

אם עדיין לא שמעתם על מאור אדרי זה בסדר גמור, אך אין ספק שאתם מנותקים ממה שקורה סביבכם. בשנה וחצי האחרונות הבחור בן ה-24 הוא כוכב שמפוצץ אולמות, זוכה להאזנות של מיליונים ביו-טיוב, ובאופן כללי מתקשה לצאת מהבית.

"תמיד כשבא שחקן חדש אז מסתכלים עליו בעין בוחנת, וזה גם בסדר", אמר אליקו, שדרן רדיו קול המדינה על אדרי. "אבל היום יש איזון קו של הסצנה הים תיכונית שמבינה שמאור אדרי הוא חלק מהתעשייה. הוא אפילו חלק מהמוצלחים שלה".

אדרי בקיסריה מתכונן להופעה (חדשות 2)

הפך ללהיט הרשמי של דיירי האח הגדול

תוך שנה וחצי מאור אדרי עשה דרך מדהימה. השירים שלו התפשטו באינטרנט כמו מגיפה. הוא התחיל להופיע באולמות גדולים יותר ויותר, ובין לבין הוא גם הפך ללהיט הרשמי של דיירי האח הגדול. האחריות עליו כבדה. בגיל 24 הוא עומד בראש עסק שמגלגל הרבה כסף.

וממה אדרי הכי מפחד? "חלמתי שהגעתי, נכנסתי לבמה והתחיל להתנגן שיר, ולא יצא קול. נעלם הקול. הודיתי לאלוהים שזה היה רק בחלום. גם בחלום זה היה מפחיד" סיפר.

היו זמנים שזמרים היו חולמים להופיע על הבמה בקיסריה במשך כל הקריירה. היום הקריירה של מאור אדרי בקושי התחילה, וכבר הוא שם. הוא כבר לא יחזור לאוטו גלידה, וגם לא לעבודות הנגרות. אבל בקצב שלו, אי אפשר יהיה לדעת מה יהיה בעוד שנה.

ההצלחה של אדרי היא מסחררת, ואולי אפילו לא ברורה למי שסולד משירי הדיכאון. מאור הופתע פחות מכולם. לו יש כבר תכנונים מדויקים איך הדברים ייראו, לפחות בשבוע הבא בהופעה הגדולה.