קליף ריצ'רד מתכוננן להופעה בת"א

היום במבזק התרבות: סר קליף ריצ'רד מנצל את הדקות האחרונות לקראת הופעתו בתל אביב; עולם האופרה עוקב בדאגה אחר מצבו פלסידו דומינגו; וגם: מי הכוכב החדש שמשגע את קוריאה הדרומית?

סר קליף ריצ'רד, שנחת בארץ לפני מספר ימים החל בהכנות האחרונות לקראת הופעתו הערב בתל אביב. בניגוד לאמנים אחרים המבקרים בישראל השוהים בארץ למשך זמן קצר, ריצ'רד הגיע זמן רב לפני מועד הופעתו המתוכננת והקדיש את זמנו לבילויים ברחבי ארץ הקודש. במהלך ביקורו בנצרת, התייחס ריצ'רד למצב הפוליטי בישראל והצהיר כי הבעיות באזור הנן תוצר של יחסים בין פוליטיקאים. "האנשים ברחובת משתוקקים לשלום", הסביר ריצ'ארד ואף הוסיף כי "עד שהוא יבוא, ניתן למצוא את השלום בשירים".

הטנור המפורסם אושפז בשל דלקת ריאות

חובבי האופרה ברחבי העולם עוקבים בדאגה אחר מצבו של הזמר פלאסידו דומינגו. הטנור הספרדי הידוע, אושפז בבית החולים במדריד בעקבות דלקת ריאות בה לקה. הזמר בן ה-72 שהיה אחד מהרכב "שלושת הטנורים" המיתולוגי, נחשב לאחד מזמרי האופרה הנחשבים בתחומו. מנהליו של דומינגו הודיעו כי בעקבות האשפוז יבוטלו מספר הופעות, אך יחד עם זאת מיהרו להרגיע והבהירו כי תוך שלושה עד ארבעה שבועות, צפוי הזמר הידוע להחלים ולשוב לבמות.

הטירוף שכובש את קוריאה דרומית

לאחר שהראפר סיי שיגע את קוריאה הדרומית ואת העולם כולו, הגיע תורו של הכוכב החדש "רייד". הזמר בשנות ה-30 לחייו, שוחרר זה עתה משירות צבאי שארך כשנתיים וכעת יוצא אל החיים האזרחיים בקוריאה הדרומית שגם בה, כמו בישראל, קיימת חובת שירות בצבא. ביום שחרורו, התייצבו למעלה מ-700 מעריצות, מרביתן מיפן, מחוץ לבסיס הצבאי שבו נערך המעמד. רייד מצדו סיים את שנות שירותו בכך שהודה לכל הסובבים אותו לאורך השירות ואף קינח בהצדעה ממלכתית.