מה אמר ראש הממשלה לנחצ'ה היימן?

היום במבזק התרבות: המפגש המיוחד של נחום היימן וראש הממשלה בעקבות הכתבה באולפן שישי; הכוכב הבריטי קליף ריצ'ארדס בדרכו לישראל; הרולינג סטונס ממשיכים לעשות חיל; וגם: רוני דלומי צולחת את משבר האלבום השני

בעקבות הכתבה ב"אולפן שישי" שבה הבאנו את סיפורו של המלחין נחום היימן שנותר חסר כל, הוא הוזמן למפגש מיוחד ומרגש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ושרת התרבות לימור לבנת, פגישה שבסופה סוכם כי ישמש מעתה כיועץ בפרויקט של אגף המורשת במשרד ראש הממשלה.

עבור עבודתו, יקבל היימן כחמישים אלף שקלים מדי שנה. ההזמנה מצד נתניהו הגיעה ככל הנראה לאחר הדברים שאמר היימן בכתבה ב"אולפן שישי", שם טען כי ראש הממשלה לא הציע לו סיוע אמיתי למרות הבטחותיו. "אתה בפנתיאון היוצרים שלנו", אמר נתניהו להיימן בפגישתם. "יצרת כל כך הרבה שירים נפלאים שאני ומשפחתי גדלנו איתם, אחי יוני ז"ל אהב את שיריך במיוחד".

זוכה לכבוד הראוי, היימן (חדשות 2)

האמנים הבינלאומיים ממשיכים לכבוש את ישראל: הבא בתור להופיע כאן הוא סר קליף ריצ'רד. כוכב הפופ הבריטי בן ה-72 צפוי לנחות היום לקראת שתי ההופעות שייערכו בסוף השבוע בהיכל נוקיה בתל אביב.

הביקור הזה בישראל יהיה הראשון שלו מאז שנת 1988. הרבה שנים הוא כבר לא היה כאן, אבל מעולם לא היה לו ספק שהוא עוד יחזור אלינו, גם כשגורמים פרו-פלסטיניים לחצו עליו וניסו לשכנע אותו לבטל את הגעתו לישראל. "כשאני מוזמן להופיע, אני לא מוזמן על ידי איזה פוליטקאי", הוא אמר לכתבנו יונתן ריגר, "אני בדרן, הייתי מגיע לכל מקום".

ואם אנחנו כבר בענייני מוזיקאים ותיקים, אז הנה הרולינג סטונס שחזרו בסוף השבוע להייד פארק בלונדון אחרי 44 שנים. חברי הלהקה, למרות גילם, מקפידים להופיע לא מעט לאחרונה. 65 אלף איש צפו בהם בהייד פארד, בערב שרבי במיוחד שהותיר את המעריצים עם טעם של עוד.

נסיים עם רוני דלומי שמוציאה את אלבומה השני לחנויות. לא מעט אמנים שהפכו כמותה במהירות מטאורית לכוכבים לא צלחו את האתגר הזה, אבל דלומי שממשיכה במקביל לפתח גם קריירת משחק, מוציאה את האלבום השני כשעוד לא עברו שלוש שנים מאז צאת האלבום הראשון.