אסיר נבחן לתכנית X-פקטור ישראל

תקדים בעולם הריאליטי הישראלי: אסיר בן 28, שמרצה מאסר על עבירות מרמה, ניגש במהלך חופשה לאודישנים לתכנית גילוי הכשרונות. סיכווי להתקבל גבוהים ודיון לגבי שחרורו המוקדם נקבע לספטמבר. מקורביו: יש לו כישרון מולד למוסיקה ובעבר הוא הוציא סינגל

אסיר התקבל ל-X-פקטור. ארכיון (רויטרס, יח"צ)

האסיר X - פקטור: אסיר שמרצה מאסר בכלא כרמל בצפון ניגש לאודישנים לתכנית הריאליטי X-פקטור במהלך חופשה, וכעת מקווה ששירות בתי הסוהר יאשר את שחרורו המוקדם אם יתקבל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מדובר באסיר בן 28, שמרצה מאסר של 3 שנים וארבעה חודשים על עבירות מרמה. בעבר הוא ריצה מאסר בארה"ב על עבירות דומות. לפני כחודש היה אמור להיערך דיון על שחרורו המוקדם, אך בית המשפט ביקש שתכנית השיקום שלו תהייה מפורטת יותר מזו שהוצגה לו.

בחודש ספטמבר הקרוב, בעוד כחודשיים, יתקיים דיון נוסף, שבו תבקש עורכת דינו רותם טובול לשחרר אותו בשל התנהגות טובה וכן על רקע האודישן לתכנית. גם בהפקת התכנית שתשודר בערוץ 2, מקווים שבשירות בתי הסוהר ישחררו אותו, ומנסים להפעיל בתקופה האחרונה לחץ בנושא. מקורביו סיפרו כי יש לו כישרון מולד למוסיקה, שהוא נוהג לשיר רוק ואף הוציא בעבר סינגל.

עו"ד רותם טובול (יח"צ)

מרשת נמסר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט כי "אנו מודעים לעניין הרב סביב ליהוק המתמודדים של אקס פקטור ישראל. כשיהיה מה לעדכן, נעשה זאת בשמחה". בתקנון התכנית נכתב כי "הנרשמים חייבים בגילוי מלא לגבי עבר ו/או רישום פלילי או מנהלי, אם היה כזה. וכן, עליהם לגלות אם היה או עומד נגדם צו הגבלה מכל סוג שהוא. ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לפסול נרשם על בסיס זה".

התכנית X-פקטור, היא מז'אנר הריאליטי, ועוסקת בחיפוש אחר התגלית הבאה בעולם המוסיקה. היא שודרה לראשונה בבריטניה בספטמבר 2004, ונוצרה על ידי סיימון קאוול. היא צפויה לעלות לשידור בישראל כבר באוקטובר השנה, בהנחיית הדוגמנית בר רפאלי, כשהשופטים יהיו עברי לידר, משה פרץ, שירי מימון ורמי פורטיס.