עומר אדם: "רוצה מוזיקה ושקט"

בעוד כחודש יוציא עומר אדם אלבום חדש, וזה לא מובן מאליו. הילד שזייף את גילו ב"כוכב נולד" ולכן נזרק מהתוכנית, שעמד במרכז פרשת מרגול ושמילא את קיסריה שלוש פעמים לפני גיל 19 - הספיק להתעייף מהמקצוע. השבוע, באולפן הקלטות, פגשנו עומר אדם חדש

עומר אדם עמד לפני שנתיים, בגיל 17, במרכז הפרשה שהסעירה את המדינה, והוא בכלל לא ידע שהוא כזה. לאדם לא היה מושג קלוש שמרגלית צנעני ומנהלו אסף אטדגי נלחמו אז על רווחים מהכסף העצום שהוא החל להכניס. צנעני הורשעה בסופו של דבר שסחטה באיומים את אטדגי, וביצעה חצי שנת עבודות שירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בבוקר המעצר, אדם התעורר למציאות הזויה. "עוד לא התעוררתי, אני מתקשר לאסף - הוא לא עונה, מתקשר לאחר - גם לא עונה, טוב. אני פותח טלוויזיה על ערוץ 2 ורואה פתאום את אסף עם העיגול האדום, פרשייה, לא מבין מה קורה. כשהבנתי שזה רציני הפסקתי לצחוק ואז חשבתי 'מה עושים'", נזכר עומר אדם.

"מרגול? מה יש לי איתה?"

"ישבתי באודישן של עומר ל'כוכב נולד'", גילה אסף אטדגי בריאיון לחדשות 2. "סימסתי לצביקה שהוא זמר מטריף. הלוואי ולא תקבל אותו. עומר יצא החוצה, קראתי לו אליי. מאותה שנייה, מבחינתי, התחלנו לעבוד והפכנו לחברים". אז מדוע מרגול הייתה מעורבת בכלל בניהול הקריירה של אדם? "אני ניהלתי את מרגול", הסביר אטדגי, "היא מקבלת מהרווחים שלי. נהוג שכשלאמרגן יש אמן גדול והוא לוקח אמן קטן, כל עוד הם עובדים יחד, היא מקבלת אחוזים בעבור העבודה. היא קיבלה את כל הכסף שלה".

אטדגי מכחיש בכל תוקף שצנעני היא האחראית להצלחתו הכבירה של הזמר הצעיר. "היא לא יכלה לדחוף אותי לעומר אדם, כי מרגלית צנעני לא יכלה לתת לאף אמן אחר את המקום של להגיע למעלה. וזה הכאב הגדול שלה, שעומר אדם הצליח. אם אני מסכם את הכל, זו הנקודה. היא לא האמינה. היא אמרה 'שאטדגי ישתשעשע, שיעזוב אותי בשקט'".

גם אדם עצמו מסתייג מצנעני שהייתה השופטת ב"כוכב נולד", תכנית הטלוויזיה בה התגלה כשרונו. "מה יש לי איתה?", אמר אדם. "דיברנו כמה פעמים, אבל ברגע שקרה הדבר הזה, אוטומטית היא נמחקת. אין בכלל שאלה".

יחד עוד מהאודישן ל"כוכב נולד". אטדגי ואד (חדשות 2)

"הייתי רוצה מוזיקה ושקט"

עומר אדם היה לזמר הצעיר אי פעם שכבש את קיסריה. על פי פורבס, הוא הרוויח 11 מיליון שקל בשנה כשהיה רק בן 18. אבל רגע לפני שהוא חוגג 20 ומוציא אלבום שלישי, עומר אדם בכלל לא בטוח שזה מה שהוא רוצה לעשות בחיים. "לפעמים אני יושב עם אנשים, והייתי פעם עם איזו מישהי שאמרה כמה היא יפה. אני לא מבין איך אנשים יכולים לדבר על עצמם ככה", ניסה אדם להפגין צניעות.

עומר אדם מסומן כיורש הוודאי של אייל גולן. אבל היום נסיך החאפלות מסתכל על מודל אחר לגמרי: "שלמה ארצי. יש משהו בקריירה שלו שהוא לא מחפש את כל הצבע, ולהיראות פה, ולהיות שם. הוא עושה מה שהוא אוהב, הוא אמיתי, עושה מה שבראש שלו", סיפר אדם. "הייתי רוצה מוזיקה ושקט. זה נשמע פצצה".