אחרי גידי גוב: יוני רכטר נפגע ברגלו

המוזיקאי המוערך החליק ככל הנראה על אחת האבנים בבריכת הסולטן ופונה לטיפול בבית החולים שערי צדק בירושלים. השתתפותו בהופעת האיחוד הערב הוטלה בתחילה בספק, אך לאחר קבלת טיפול רפואי הוא חזר לבמה

נפגע ברגלו. רכטר (חדשות 2)

המוזיקאי יוני רכטר נפגע הערב (ה') ברגלו במהלך חזרות להופעת האיחוד השנייה של להקת כוורת, שצפויה להתקיים הערב בבריכת הסולטן בירושלים. הוא פונה על ידי פרמדיקים של מגן דוד אדום לבית החולים שערי צדק בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השתתפותו של רכטר, קלידן הלהקה, בהופעה הוטלה בתחילה בספק, אך לאחר טיפול רפואי שקיבל הוא שב לנגן עם חבריו להרכב. כפי הנראה, רכטר נפגע כתוצאה מהחלקה על אחת מהאבנים במקום ונפצע בחלקה העליון של רגלו. מצבו טוב.

פציעתו של רכטר מגיעה לאחר שכשבוע לפני הופעת האיחוד הראשונה שהתקיימה אתמול בבריכת הסולטן, פרק הזמר גידי גוב את כתפו, כשמעד. הוא פונה לטיפול בבית החולים איכילוב בתל אביב ולאחר מכן שוחרר לביתו.

6,000 צופים בהופעת האיחוד המרגשת אתמול

אמש הופיעה הלהקה המיתולוגית מול 6,000 צופים בבריכת הסולטן בירושלים.

שבעת חברי הלהקה הופיעו במשך שעתיים וחצי. הסולן, גידי גוב, עלה לבמה עם קיבוע בידו, בעקבות הניתוח שעבר בשבוע שעבר, לצידו ההרכב המיתולוגי בשלמותו: דני סנדרסון, אלון אולארצ'יק, אפרים שמיר, יוני רכטר, יצחק קלפטר ומאיר פניגשטיין.

כוורת, שמציינת ארבעים שנה לאלבום הבכורה "סיפורי פוגי", תופיע במסגרת האיחוד עוד ארבע פעמים - שתיים בבריכת הסולטן ושתיים בפארק הירקון. בסך הכל, יצפו בהם הקיץ יותר ממאה אלף ישראלים, ואז - הלהקה תתפרק סופית, או כך לפחות הם טוענים.