שרון סטון: "לא יכולה להיות עצובה יותר"

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הביעה השחקנית, המבקרת בארץ, את תנחומיה למשפחה על מותו השחקן האמריקני ג'יימס גנדולפיני, שגילם את דמותו של טוני סופרנו בסדרה המצליחה "הסופרנוס". "הבוקר שמענו על כך במכונית", סיפרה שרון סטון

השחקנית האמריקנית שרון סטון, המבקרת בישראל, הביעה בצהריים את תנחומיה על מותו של ג'יימס גנדולפיני, שגילם את דמותו של טוני סופרנו בסדרה המצליחה והמוערכת "הסופרנוס". בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אמרה סטון: "אני לא יכולה להיות עצובה יותר, בעקבות הידיעה על מותו של גנדולפיני".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סטון, השוהה בארץ לרגל ועידת הנשיא, סיפרה כי שמעה על מותו של השחקן הבוקר בשעה שהיתה בנסיעה. "שמענו על כך במכונית והבענו את תנחומינו", אמרה השחקנית ההוליוודית.

ג'יימס גנדולפיני מת הלילה בגיל 51 מהתקף לב במהלך חופשה ברומא. חברים וקולגות הביעו הלם ועצב בכלי התקשורת וברשתות החברתיות. דייויד צ'ייס, יוצר הסדרה "הסופרנוס", אמר: "הוא היה גאון. כל מי שראה אותו, אפילו בתפקיד הקטן ביותר, יודע את זה. חלק גדול מהגאוניות הזו הייתה טמונה בעיניים העצובות שלו. אמרתי לו פעמים רבות: 'אתה לא מבין את זה. אתה כמו מוצארט'". צ'ייס שלח את תנחומיו למשפחתו של גנדולפיני, וציין כי "הוא לא היה קל תמיד, אך הוא היה השותף שלי, אחי בדרכים שאני לא יכול להסביר ולעולם לא אוכל להסביר".

מושל ניו ג'רזי כריס כריסטי אמר כי "זהו זעזוע נורא. הוא היה שחקן מצויין, בוגר אוניברסיטת ראטגרס ואיש ניו ג'רזי אמיתי. הייתי מעריץ גדול שלו ושל הדמות שהוא שיחק בצורה כה אותנטית - טוני סופרנו. זכיתי להכיר את ג'ימי ואת השחקנים האחרים, והם אוצר אישי של ניו ג'רזי. אני ואשתי מארי פאט שולחים את תנחומינו לרעייתו וילדיו, ותפילותינו איתם ברגעים נוראים אלה".

השולחן שמור - לטוני סופרנו

כריס אלברכט, שכיהן בעבר בנשיא רשת HBO, הוא שאישר את שידורה של "הסופרנוס". "ג'ימי היה הגרעין הרוחני של משפחת הסופרנוס, ואני המום מהאובדן הכבד הזה", אמר. "הוא היה כישרון גדול, אבל אדם נפלא עוד יותר".

לוריין בראקו, ששיחקה את ד"ר מלפי בסדרה, הגיבה: "איבדנו ענק גדול. אני שבורת לב באופן מוחלט". המוזיקאי והשחקן סטיבן ואן זנדט, ששיחק בסדרה גם כן, כתב בחשבון הטוויטר שלו: "איבדתי אח וחבר טוב. העולם איבד את אחד השחקנים הטובים ביותר בכל הזמנים". השחקנית והזמרת בט מידלר כתבה בחשבון הטוויטר שלה: "ג'יימס גנדוליפני הגדול הלך לעולמו היום. רק בן 51. אני לא מאמינה".

מסעדת "הולסטן" בניו ג'רזי, בה צולמה הסצינה האחרונה בסדרה, הפכה למוקד עלייה לרגל עבור מספר מעריצים של השחקן. אחת מהן, שריל מרטין, אמרה: "באנו כדי להוקיר אותו. מעולם לא הייתי כאן, כך שזו דרכי לכבד את זכרו". על השולחן בו צולמה הסצינה האחרונה הונח שלט "שמור" עבור משפחת סופרנו.