יובל בנאי לקה בליבו ועבר צנתור

סולן להקת משינה יובל בנאי עבר הבוקר התקף לב בביתו והובהל לבית החולים "העמק", שם עבר צנתור חירום. מצבו הרפואי מוגדר טוב והוא נמצא כרגע בהתאוששות. שוקי וייס מפיק הלהקה: "לא ברור כעת מה יהיה עם ההופעות הקרובות, אבל כמובן שנדחה אותן אם יהיה צורך בכך. מאחלים בכל אופן ליובל בריאות והחלמה מהירה"

המוזיקאי וסולן להקת משינה יובל בנאי לקה הבוקר (יום ג') בלבו כשהיה בביתו במושב אילניה והובהל לבית החולים "העמק" בעפולה. בנאי עבר צנתור דחוף והרופאים מוסרים שההליך עבר בהצלחה ומצבו מוגדר טוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הרופאים מוסרים כי בנאי נמצא כעת בהתאוששות והוא צפוי להשתחרר בימים הקרובים מבית החולים.

מפיק להקת משינה שוקי וייס אמר לחדשות 2 באינטרנט כי הוא שוחח עם בנאי בטלפון לאחר הצנתור וכי הוא מאחל לו החלמה מהירה. "לא ברור כעת מה יהיה עם ההופעות הקרובות, אבל כמובן שנדחה אותן אם יהיה צורך בכך", אמר וייס. "אנחנו ממתינים לביקורת הרפואית שתהיה בהמשך ומאחלים בכל אופן ליובל בריאות והחלמה מהירה".

עבר צנתור דחוף ומצבו מוגדר טוב (יח"צ)

סבל בימים האחרונים משפעת קשה

בנאי, בן ה-51, חש ברע בימים האחרונים ולקה בשפעת חריפה, ובעקבות כך התבטלה הופעה של להקת משינה, שהייתה אמורה להיערך ביום שבת האחרון באמפי שוני. הפקת המופע מסרה ביום שבת כי "במשך מספר ימים חש בנאי לא בטוב עקב שפעת חריפה וחום גבוה. לאחר טיפול, רופאו של בנאי הורה לו להימנע מפעילות ולהישאר בבית למספר ימים על מנת להתחזק".

יובל בנאי, סולן להקת משינה וחלק ממשפחת בנאי המפורסמת, חזר לכותרות לאחרונה, לאחר ששימש כמנטור בעונה השנייה של תוכנית הריאליטי "The Voice" יחד עם חברו ללהקה שלומי ברכה.