בר רפאלי: "יש מי שאוהב אותי ויש מי שלא"

האם בקרוב תפצח בר רפאלי בקריירה חדשה, כמנחת הגרסה הישראלית של תכנית הכישרונות "אקס פקטור"? רפאלי מודה כי אכן מתקיימים מגעים, ועל הדרך מדברת על חיצי הביקורת שהופנו נגדה מכיוון שלא שירתה בצה"ל: "יש אנשים ששונאים או מדברים ברעתם של אחרים"

דוגמנית העל הישראלית בר רפאלי ממשיכה לעשות חיל בארץ ובחו"ל, אך פעם אחר פעם מוצאת את עצמה במרכזה של ביקורת ציבורית עקב אי-שירותה בצה"ל. בפעם האחרונה היה זה דובר צה"ל, שפנה למשרד החוץ נגד השתתפותה של רפאלי בקמפיין הסברה לישראל. בריאיון לתוכנית "שש" עם עודד בן-עמי אומרת רפאלי: "לי יש רק אהבה ופרגון בלב לאנשים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רפאלי נשאלה מדוע אנשים בישראל אוהבים לא לאהוב אותה. "אני לא יודעת למה", היא עונה. "אני פשוט לא נמנית עם אותם אנשים שיש להם את המקום הזה בלב לא לאהוב, או לשנוא מישהו, או לדבר ברעתם של אחרים. אני רק יכולה להגיד שאני מאוד מאוד שמחה שאני לא נמנית עליהם".

"מחפשת סיבה להישאר יותר בישראל"

בתשובה לשאלה מדוע רבים אוהבים אותה אמרה רפאלי: "יש אנשים שחונכו על ערכים של פרגון. הם לא שופטים ושמחים בחלקם, ולכן גם שמחים לראות שלאנשים אחרים טוב. אני, בעיקרון, יותר נהנית ואוהבת לראות אנשים אחרים מאושרים, מפרגנים ומצליחים. זה גורם לי אושר. אז אני מאוד מקווה שיש יותר כאלה שאוהבים אותי מאשר כאלה שלא, כי זה אומר שיש יותר אנשים ששמחים בחלקם".

בימים האחרונים נפוצו שמועות לפיהן תנחה רפאלי את הגרסה הישראלית לתוכנית הכישרונות "אקס פקטור". רפאלי הודתה כי "יש דיבורים על ההנחיה", אבל הדגישה כי שום דבר לא סגור. "אני כבר המון זמן רוצה לעשות משהו בארץ", היא אומרת. "אני מחפשת סיבה שתתן לי להיות בישראל הרבה יותר, ללכת לישון במיטה שלי כל יום במשך יותר משבוע רצוף. זה מעניין אותי, זה מסקרן אותי, אבל עדיין שום דבר לא סגור".