היסטריית כוורת: נקבע מופע נוסף

הכינו את המקלדת והעכבר: הערב ב-19:00 תצא לדרכה מכירה נוספת של כרטיסים להופעה החמישית של להקת "כוורת" במסגרת סיבוב האיחוד שלה – כך הודיעו היום רשמית מפיקי המופע. ההופעה תיערך ב-7 באוגוסט בפארק הירקון בתל אביב, מול כ-45 אלף צופים

שוב היא חוזרת. כוורת (אילן בשור)

היסטריית כוורת מסרבת להירגע: הלהקה המיתולוגית הודיעה הבוקר על הופעה נוספת, שתיערך בפארק הירקון בתל אביב במסגרת סיבוב מופעי האיחוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המופע הנוסף יתקיים ב-7 באוגוסט, יום לפני המופע שכבר תוכנן בפארק, וטווח מחירי הכרטיסים יישאר כשהיה - בין 220 שקלים לעמידה על הדשא ועד 450 שקלים לישיבה בטריבונות.

מכירת הכרטיסים תיפתח הערב בשעה 19:00 וגם הפעם היא תתבצע באמצעות האינטרנט בלבד. סביר להניח שגם הערב, כפי שאירע במכירות הכרטיסים לשאר ההופעות של כוורת, הכרטיסים ייחטפו במהירות.

הופעת האיחוד הראשונה של כוורת תיערך ב-19 ביוני, בבריכת הסולטן בירושלים, במסגרת פסטיבל ישראל, שם היא תופיע עוד פעמיים. בכל אחד משלושת המופעים האלו יצפו בלהקה כ-6,000 איש. בנוסף לכך, היא תופיע פעמיים (נכון להיום) בפארק הירקון, כשבכל הופעה צפויים להיות בקהל כ-45 אלף נוכחים.

לפיכך, ניתן לומר שכמעט 110 אלף איש יצפו בסיבוב ההופעות של "כוורת" שאמור להיות האיחוד האחרון של השביעייה: דני סנדרסון, גידי גוב, יוני רכטר, אפרים שמיר, אלון אולארצ'יק, יצחק קלפטר ומאיר (פוגי) פניגשטיין.