המחירון: כמה גובה כוכב ילדים לאירוע פרטי?

כמו בר מצוות, גם ימי הולדת של ילדים קטנים הם כבר לא רק כמה משחקים ושקית הפתעות קטנה. בדקנו מה גובים האמנים האהובים ביותר על קהל היעד

ילדים רבים היו חולמים על הופעה פרטית של יובל המבולבל מול כל הכיתה. יובל, כמו אמני הילדים הפופולאריים היום, מתפרנס בעיקר מהופעות גדולות יותר לקהל הרחב. אך לא להתבלבל, גם הופעה פרטית היא דבר שבא בחשבון. השאלה היא כמובן עד כמה עמוק אמא ואבא מוכנים להכניס את היד לכיס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"סדר גודל של אירוע של יובל המבולבל או הדוד חיים נע בסביבות ה-30 אלף שקלים. ההופעה תכלול גם מערכת הגברה ו-DVD של 50 פריטים לילדים", אמרו בחברת "חברים הפקות", המייצגת את השניים.

בכל השיחות שנערכו עם חברות ייצוג האמנים, הודגש כי מסיבות יום הולדת הן לא באג'נדה שלהן. ככל הנראה, יש בכך פחיתות כבוד. אך אם את שם הקוד "יום הולדת" תחליפו במלים "אירוע פרטי" - יש על מה לדבר.

גם רינת גבאי, מכוכבות הילדים המבוקשות ביותר, תגיע להופעה פרטית תמורת סכום התחלתי של 20 אלף שקלים. "לא מדובר במופע ליום הולדת", אמר הסוכן שמייצג את גבאי, "זה מופע כמו שבאים לראות אותה בקניון או בכל מיני אירועים יותר גדולים".

כן, באופן טבעי, כמו בעולם החתונות למבוגרים, כדי שאמן ילדים יגיע להופיע בהזמנה מול הקהל - המחירים מטפסים. מעט פחות מבוקשים מהם, מטבע הדברים, עושים זאת במחירים שפויים יותר, כמו "יניב המגניב", שמחירי הופעותיו נע בין 1,900 ל-2,000 שקלים.

בשורה התחתונה, ולזה רוב ההורים יסכימו - גם קוסם או ליצן ושקית הפתעות יעשו את העבודה.