כשסרטי הבורקס פגשו את גיבורי העל

פסטיבל PRINT SCREEN בחולון שעוסק בתרבות דיגיטלית נפתח אתמול בפעם השלישית, ולכבוד המאורע החליטו שם לאתגר יוצרים צעירים. הם ביקשו מכמה אמנים ליצור רמיקסים חדשים של סרטים ישראלים מוכרים, תוך חיבור עם תרבות עכשווית ואינטרנטית ברובה. אז איך הפכו יודהל'ה, גבריאל, חנוכה וסרג'יו - לAvengables?

יום העצמאות האחרון היה הזדמנות מצוינת לשוב אל הסרטים המוכרים לנו כל כך - סרטי הבורקס והפולחן, יש מי שיאמר הלחם והחמאה של הקולנוע הישראלי. אבל גם אם חרשתם טוב על הסרטים בחג - ככה עוד לא ראיתם אותם. הכירו את הפיתוח הישראלי האחרון, השדרוג של ה"נוקמים" מהוליווד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פסטיבל print screen נפתח אמש בסינמטק חולון ויימשך אל תוך סוף השבוע. במסגרת הפסטיבל מתקיימת לראשונה בישראל תחרות רמיקסים קולנועיים. מטרתה, כהגדרת יוזמי הפסטיבל, ליצור מפגש ייחודי בין הקולנוע הישראלי ותרבות האינטרנט העכשווית. המשימה שניתנה למתמודדים בתחרות - יצירת סצנה קולנועית חדשה תוך שימוש בקטעים מסרטי קולנוע ישראלים קיימים בלבד.

רס"ר שמש, גיבור על ישראלי (חדשות 2)

ובתוך הפרוייקט הזה יצרו טל אלמוג, דידי לובצקי והילה מיחוביץ-סיטון את הגרסא שלהם לסרטי הבורקס - הסיפור שלא היה. "The Avengables" הם קראו לו, על שם האחים הגדולים מהוליווד.

במסגרת הסרטון מסבירים כיצד מעורבים יוהדל'ה, גבריאל, חכם חנוכה, גוטה וגם סרג'יו קוסטנזה מעורבים כולם במשימה שהסתבכה, ואחריה נשארה רק נקמה. התוצאה - לפניכם.