ליהיא גרינר הייתה עדה לפיצוצים באילת: "הייתי בשוק - ורצתי לחדר המדרגות"

כוכבת הריאליטי שהגיעה לעיר הדרומית לצורך הפקה חדשה, מספרת על הבהלה בעקבות ירי הרקטות. "זו הפעם הראשונה שלי, רצתי מהר לחדר המדרגות", היא שיחזרה. "לא ציפיתי למשהו כזה". בהפקה יחליטו אם הצילומים יימשכו כסדרם

כוכבת הריאליטי ליהיא גרינר, יוצאת האח הגדול, שהתה במלון באילת במסגרת צילומים להפקה חדשה, כשקולות האזעקה והדי פיצוצי הרקטות נשמעו. היא מספרת כי זו הפעם הראשונה שהיא עדה לאירוע ביטחוני כזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"קודם שמעתי פיצוץ ואז אזעקה, רצנו לחדר מדרגות וזה היה ממש מלחיץ, לא ציפינו לדבר כזה אחרי יום העצמאות - הייתי בשוק ולא היה מי שירגיע אותי", אמרה גרינר לחדשות 2 באינטרנט. גרינר, שבזמן הפיצוץ הייתה במרפסת חדר המלון שלה, נמצאת במקום עם עוד 15 אנשי צוות. "לא חשבתי שזה יגיע לאילת, איש ההפקה הרגיע אותנו בהתחלה ואמר שזה נפל בהרים".

לא ידוע עדיין אם הצילומים יימשכו כסדרם. "אני חושבת שאנחנו נבלה את שאר היום בתוך החדר ולא נצא לבריכה", אמרה גרינר. "זה פעם ראשונה שלי באזעקות ולא ציפיתי למשהו כזה, למרות שאני לא יודעת אם במרכז בטוח יותר".

בזמן הפיצוץ היא לא הספיקה לראות את ההתרחשות על הקרקע. "זה אמצע שבוע ואנשים לא נמצאים בנופש עכשיו, אז אני מניחה שלא הרבה אנשים היו בבריכה למשל".