הזמר איילן גולן בגילוי לב: "אם תהיה לי אפשרות אפסיק להופיע"

אייל גולן, אולי הזמר המבוקש ביותר בערב יום העצמאות, ביקר אתמול בשלוש במות שונות – כשעל כל אחת מהן בילה 40 דקות. על כל הופעה מול עשרות אלפי מעריצים הוא קיבל 160 אלף שקלים. למרות ההצלחה המסחררת, אולי תתפלאו לשמוע שהוא היה רוצה בכלל להפסיק להופיע. התלווינו אליו

ב-20:30 בערב יום העצמאות, הרכב המהודר של אייל גולן מגיע כמעט עד הבמה שהכינה עיריית כפר סבא. גולן הופיע במשך 40 דקות ועבור ההופעה תשלם עיריית כפר סבא 160 אלף שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני לא נכנס לכיס של העיריות, ולא רוצה שהעיריות ייכנסו לכיס שלי, אני בסך הכל בא להופיע ולעשות שמח", הוא מספר בריאיון לחדשות 2. "תמיד יש לאנשים מה להגיד. גם בהופעת יום הזיכרון אמרו שלקחתי 25 אלף שקלים, ואני רוצה להגיד לכולם שלא לקחתי שקל ושכל הכסף היה לנגנים ולהפקה, זו הייתה הופעה בהתנדבות מלאה, תאמין לי שאני לא אקח כסף ביום כזה - זה בטוח".

יפסיק להופיע בעתיד? אייל גולן (חדשות 2)

ב-21:35 גולן עוזב את כפר סבא בריצה, בעוד 25 אלף בני אדם ממתינים לו כבר בציפייה דרוכה בהוד השרון. למרות ההצלחה המסחררת גולן לא מוכן להוריד הילוך: בשבע השנים האחרונות הוא הוציא אלבום בכל שנה, ורק לפני שלושה שבועות יצא אלבומו האחרון "הלב על השולחן", שכבר מכר פלטינה כפולה.

"אני אוהב להקליט, האהבה שלי זה האולפן ואני אוהב אולפן יותר מאשר הופעות. אם הייתה לי אפשרות הייתי רק מקליט ומוציא דיסקים בלי להופיע בכלל", הוא מדגיש בגילוי לב נדיר. הוא לקח לדוגמא את הזמר היווני קזנזידיס, שבשלב מסוים בקריירה שלו אמר שהוא לא מופיע יותר אלא רק מוציא דיסקים: "אולי גם אצלי זה יקרה ביום מן הימים".

3 הופעות בערב אחד (חדשות 2)

"יותר מדי כסף אף פעם אי אפשר לעשות"

ב-23:00 בלילה גולן רץ מהוד השרון לבמה האחרונה באשדוד. שנים רבות שהוא מקפץ משנה לשנה ביום העצמאות, ומפתיע לגלות שיותר מוקדם מהצפוי, גולן יוותר על הבמות. "לא קל לוותר על הבמה, זה לא משהו שאתה אומר שאתה מפסיק וזה קל", אמר והעריך שנותרו לו עוד 50 ימי עצמאות של הופעות. "זה באמת כיף, אני נהנה".

למרות ההופעות הרבות וההצלחה המסחררת, הוא עדיין לא הגיע לשיא העושר מבחינתו. "יותר מדי כסף אף פעם אי אפשר לעשות, זה משהו שאתה לומד תוך כדי. כשהיה לי 100 שקלים רציתי 200, כשהיה לי 200 רציתי 400, כשיש לך 400 אתה רוצה 800, ככה זה תמיד", הוא מסכם.