חיה בסרט? פנינה רוזנבלום חוגגת 60

בסוף השבוע האחרון חגגה פנינה רוזנבלום יום הולדת 60 - ואם אצל כל אחד מאתנו יומולדת זו סיבה למסיבה, אז תסמכו על רוזנבלום שאצלה זה היה גדול ונוצץ יותר. כבר שנה היא עובדת על האירוע, בסגנון חיים שכאלה, בה דמויות מעברה עלו לבמה כדי לספר עליה. כך זה נראה

ההכנות לפסטיבל ה-60 של פנינה רוזנבלום בעיצומן: מישיבת הפלייליסט היא מיהרה לחדר החזרות כדי להכין הפתעה לאורחים - ביצוע מחודש לשירה "תמיד אישה" שהגיע למקום האחרון בקדם האירוויזיון של 1983.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה לא רק יום הולדת 60", הדגישה רוזנבלום רגע לפני האירוע שנערך בקומה העליונה של מגדלי עזריאלי. "זה 25 שנה לחברה שלי שזה מרגש אותי עד דמעות, זה 10 שנים לנישואים שלי שזה מרגש אותי עד דמעות. אני לא יודעת איך הכל נפל על עכשיו".

"הכל נפל על עכשיו". רוזנבלום (חדשות 2)

בשביל האירוע שכרה רוזנבלום את המפיקה אירית רחמים. "היא באה מצריף, מעוני, ואני שהייתי ילדה יתומה בלי כלום", אמרה רחמים לחדשות 2. "היא הייתה המודל שלי, לא ליפול, לא לבכות, לא להתייאש, ואני פשוט אוהבת אותה".

הפסטיבל של פנינה נראה כמו חיים שכאלה. אנשי עסקים, פרקליטי צמרת, פוליטיקאים, זמרים וגם הגננת שלה - כל אלו הגיעו לאירוע. אבל רגע השיא הגיע כשרוזנבלום נכנסה לשמלה המקורית שלבשה באותו קדם אירוויזיון לפני יותר מ-30 שנה וביצעה את השיר הבלתי נשכח.