שרה נתניהו לטיטי: "התרגשתי לראות אותך זוכה"

אשת ראש ממשלה, מבקר מדינה, חבר כנסת וראש עירייה. לא, זו לא תחילתה של בדיחה. זוהי רשימת המכובדים שהתקשרו היום לברך את מלכת היופי החדשה ייטייאש איינאו, שהיא גם מלכת היופי הראשונה בהיסטוריה של ישראל המשתייכת לקהילת העולים מאתיופיה

"התרגשתי לראות אותך זוכה". נתניהו ואיינא (חדשות 2 ותחרות מלכת היופי)

מתי בפעם האחרונה התקשרו למלכת היופי - אשת ראש הממשלה, מבקר המדינה, חבר כנסת וראש עירייה? סוללה של דמויות בכירות יצרו היום קשר עם מלכת היופי החדשה ייטייאש (טיטי) איינאו, מלכת היופי הראשונה בישראל מעדת יוצאי אתיופיה, ובירכו אותה על ההישג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, יצרה קשר לקראת שעות הערב עם איינאו ואמרה לה: "התרגשתי לראות אותך זוכה, ואשמח להיפגש איתך. תהיי גאה במה שאת מייצגת, ואני בטוחה שתייצגי בכבוד".

מוקדם יותר, בשעות הבוקר שוחח עם איינאו מבקר המדינה יוסף שפירא שסיפר לה כי יש לו קשר הדוק לקהילה האתיופית בישראל, וכי הוא גאה בה על ההישג.

אפילו המבקר התקשר. יוסף שפירא (אתר בתי המשפט)
חבר הכנסת שמעון סולומון ממפלגת "יש עתיד" - גם הוא בן לקהילת העולים מאתיופיה - התקשר ובירך את מלכת היופי החדשה, וכמוהו גם ראש עיריית נתניה מרים פיירברג ששמחה להתבשר על כך שתושבת העיר זכתה בכתר.

"אין טעם להרגיש פחות טובה כפי שהרגשתי קודם לכן"

"הייתי במתח. ידעתי שזה הכל או כלום", סיפרה היום בריאיון לחדשות 2 איינאו, "התרגשתי נורא הרגשתי שעשיתי משהו שהוא חדש ולא היה עוד. הרגשתי קיימת".

אביה של טיטי נפטר כשהייתה בת שנתיים, אמה נפטרה כשהייתה בת עשר. היא עלתה מאתיופיה יחד עם אחיה כשהייתה בת 12. היום טיטי מודה שניסתה לא לחשוב אמש על אמה ברגע הזכייה. "בת דודה שלי אמרה לי משפט שגרם לי לבכות, היא אמרה 'חבל שאמא לא שם'. היה מרגש. כולם התרגשו. כל המשפחה שלי", סיפרה. "המוות של אמא שלי זה משהו שאני מתמודדת איתו. עשיתי טיול שורשים בספטמבר, חזרתי לאתיופיה, ושם באמת עשיתי את המהלך הגדול. הבנתי שאין טעם לבכות ואין טעם להרגיש פחות טובה כפי שהרגשתי קודם לכן".

"הרגשתי קיימת". איינאו, היום (חדשות 2)
טיטי הגיעה להישגים אישיים יפים: היא סיימה תיכון בהצטיינות והייתה קצינה בצבא, אבל אמש קרה לה משהו שלהרגשתה הוא גדול ממנה. "להיות מלכת היופי של ישראל זה לייצג מדינה שלמה, עדה שלמה, זה לייצג את כולם. אני עולה אתיופית, יהודייה לכל דבר, ישראלית לכל דבר, ש... כן, צבע העור הוא הדבר הראשון שרואים בי איך שמסתכלים עליי, ואני גאה בזה", אמרה.