גילה אלמגור מתאוששת מהאשפוז: "לך תנסה לעצור אותי"

ענקית התיאטרון שבה אתמול לביתה לאחר שאושפזה בסוף השבוע שעבר בבית החולים לאחר שחשה ברע. בריאיון לחדשות 2 מספרת אלמגור שאין לה כוונה לקחת פסק זמן ושהיא מחכה בקוצר רוח לשוב לבמה

האישה שלא עצרה לרגע, כבר יותר מ-50 שנה על הבמה, קיבלה בשבוע שעבר איתות מבהיל מלמעלה, שאולי העמיסה על עצמה יותר מדי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסוף השבוע שעבר, כשיצאה מביתה להצגה נוספת של "ביקור הגברת הזקנה" בקריית מוצקין, חשה אלמגור ברע. "היה יום שמש נהדר, אופטימיות בהתגלמותה", סיפרה אלמגור, "פתאום מה שאני זוכרת זה את בעלי אומר לי 'גילוש תתארגני, אמבולנס מחכה לך'", גילה השיבה: "איזה אמבולנס? ואן! מוצקין!"

"תנסה לעצור אותי", גילה אלמגור (חדשות 2)

בעלה של אלמגור, העיתונאי יעקב אגמון, היה עם אשתו בשעה שהתמוטטה: "נבהלתי, כן", הוא מספר. "כשאתה פונה אליה והיא לא עונה לעניין, או לא עונה בכלל, זה מבהיל".

"עוד יום-יומיים ולך תנסה לעצור אותי"

גם היום אלמגור אומרת שמה שהיא חוותה הוא לא שבץ או אירוע מוחי, אלא משהו חולף, אפילו חיידק. 900 הצופים באולם בקריית מוצקין לא זכו לראות את ביקור הגברת הזקנה עם שחקנית מחליפה; ב"הבימה" הבינו שאף אחד אחר לא יכול להחליף את גילה, ולכן ביטלו את סדרת ההצגות הקרובה, בתקווה שהגברת הראשונה תוריד הילוך ותנוח קצת.

"אני מבטיחה להיזהר יותר", מרגיעה אלמגור, אך מיד מוסיפה בהלצה כי "רוב הדברים שאני מבטיחה אני מקיימת, אבל פה... העבודה היא סם החיים שלי, תיקח ממני את העבודה ולמחרת אני אהיה קציצה. אני לא יכולה להיות סבתא כמו סבתא רגילה", אומרת ענקית התיאטרון, ומסיימת במסר מרגיע: "אני חלשה. אבל תוך יום יומיים, ועוד יום ועוד יום, ולך תנסה לעצור אותי."