ליגה משלהם: מה סוד ההצלחה של "גולסטאר"?

קחו שלושה זמרים, שני שחקני טלוויזיה, זוג שדרני רדיו, כוכב ריאילטי אחד, עיתונאי ומיסטיקן, ונסו להרים מהחבר׳ה האלה, שחלקם לא יודעים אפילו איך נראה כדור, קבוצת כדורגל מקצועית. זה בדיוק מה שניסו לעשות בתוכנית הריאלטי "גולסטאר", שהפכה ללהיט טלווזיוני בשבועות האחרונים. מה סוד ההצלחה של הסדרה?

תכנית הריאליטי "גולסטאר" הפכה עד מהרה ללהיט מסחרר. זה לא היה ריאליטי רגיל. לא מנחה, לא הדחות ולא משימות. עם זאת -  גם לא הרבה כדורגל. משתתפיה, שחלקם היו די אלמוניים עד לאחרונה - הפכו למפורסמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עופר סלוצקי והראל דומינגז היו עד לפני מספר חודשים שני שדרי רדיו שהיו מסוגלים ללכת ברחוב בלי הרבה בעיות. ואז הם השתתפו בתכנית. "לא הוצאתי את הילד שלי כבר חודש מבית הספר כי המנהלת לא מרשה", אמר סלוצקי. "איך שאני מגיע - הילדים רצים מכל הכיתות וצורחים", הוסיף.

עד מהרה הפכה התכנית לקאלט עד כדי כך שגם שייע פייגנבוים, המאמן, מסתובב במגרשים כמו נסיך. אבל למרות שזה נראה כך, גולסטאר ממש לא הייתה סדרה על כדורגל, אלא סדרה על תהליך נפשי של אנשים, רובם מפורסמים, שנסגרו בווילה אחת במכון ווינגייט כדי להפוך, נגד כל הסיכויים - לשחקני כדורגל.

"אני לא יודע להבקיע שער", סיפר אחד מכוכבי הסדרה, המיסטיקן אורף זריף. "הבאתי את הקבוצה למצב של ניצחון. אם לא הייתי שם - זה לא היה קורה", ציין, והוסיף: "אתה לא צריך לשחק. מספיק שיש לך את היכולת האנרגטית ומחליש את הקבוצה השנייה של השחקנים - זה מספיק. אני משוכנע שידעו שאני לא שחקן כדורגל טוב, וזה מה שעשיתי. בשביל זה לקחו אותי".

ומה הלאה? את ההצלחה שאחרי הבאזז צריך למנף במהירות. בתכנית, כך נראה, עונת המשך, הצעות לקמפיינים למשתתפים, תחפושות בפורים, חוזי טאלנט ואפילו פוליטיקה. למה לא.