ענת גוב הלכה לעולמה

המחזאית והתסריטאית הידועה שחלתה בשנים האחרונות וסירבה לקבל טיפולים כימותרפיים נכנעה הערב לסרטן שבו נאבקה, בגיל 58. היא תיטמן מחר ב-13:00 בכפר-סבא

המחזאית והתסריטאית ענת גוב הלכה לעולמה אחר הצהריים בגיל 58, אחרי מאבק ממושך במחלת הסרטן. היא הותירה אחריה את בעלה, הזמר והשחקן גידי גוב, ואת שני ילדיהם. גוב תובא למנוחות מחר ב-13:00 בבית העלמין "מנוחה נכונה" שבכפר-סבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גוב עסקה בפומבי במחלה שממנה סבלה גוב ובתהליך ההתמודדות עמה. בשנים האחרונות היא העלתה לבמת התאטרון הקאמרי את ההצגה "סוף טוב", שעסקה בסרטן באופן קומי ואמיתי. באותה נשימה, היא הצהירה לא אחת על החלטתה להימנע מכימותרפיה ולעבור טיפולים אלטרנטיביים, שלא הצליחו להצילה.

את תחילת דרכה עשתה גוב בתכנית "זהו זה". מאוחר יותר, הייתה אחראית שלאגר בתאטרון הקאמרי - "חברות הכי טובות".

בין תקווה לייאוש

ביוני האחרון העניקה גוב ריאיון מיוחד ל"אולפן שישי", שבו שוחחה על הקשר המיוחד שנרקם בינה - כאשת שמאל מובקהת - לבין ראש העיר אריאל, רון נחמן, על רקע שותפות הגורל בהתמודדות הקשה עם הסרטן. מחלתם של השניים והמאבק בה הצליחה לגשר מעל הפערים האידיאולוגיים החריפים.

באותו ריאיון עם גוב סיפרה על התנסותה בתכשיר שהכין הממציא הישראלי חנן אלרז. מדובר היה בפורמולה צמחית שלטענתו, הייתה יכולה לרפא אותה מהמחלה חשוכת המרפא.

תחילה השתמש בתכשיר נחמן, וכעבור זמן קצר דווח על שיפור דראסטי שחל במצבו. הוא מיהר לשכנע את גוב לנהוג כמוהו, וזו נעתרה לבקשתו - ארבעה חודשים בלבד אחרי שהחליטה להפסיק להיאבק במחלה והחלה בתהליך הפרידה.