כולם היו בנאי: שלישיית זמר חדשה

"החברים של קריבו" מורכבת מהבדרן ניקי גולדשטיין, השחקן אילן לייבוביץ' והזמר אורי בנאי, ומשלבת בין שירים נוסטלגיים ובין קטעי הומור במופע חדש. בנאי, שככל הנראה הקשר בינו לבין שלישיות זמר עובר אצלו בגנים, מסביר את הקשר הנוסטלגי ל"גשש החיוור" – שאביו גברי היה בין חבריה

הזמר אורי בנאי החליט להמשיך את דרכו של אביו גברי, ויוצא כעת במופע חדש יחד עם חבריו ניקי גולדשטיין ואילן, שבו הם מבצעים שירים ישנים. נראה שהסיבה ללכתו של בנאי בעקבות אביו היא הנוסטלגיה. "אני נזכר שכשהייתי בן שלוש או ארבע - שמעתי את השירים האלה כל הזמן", ציין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כאחד שעבד עם אביו ועם השלישייה המיתולוגית 'הגשש החיוור'", אמר דוד קריבושי, שעל שמו נקרא ההרכב, "גיליתי שאורי הוא מוזיקלי בצורה יוצאת מהכלל". בנאי ניסה להסביר כי אין בכוונת השלישייה החדשה להחזיר עטרה ליושנה. "אנחנו לא מתיימרים בכלל לחקות אף הרכב, כולם היו ונשארו מצוינים", אמר.

ההרכב החדש, שכמו הגשש החיוור מדלג בין קטעי הומור ושירה - לא פוחד לבצע מחוות לשירי הגששים וגם לא לשירים של כל השלישיות באשר הן: "השלושרים", "שוקולד מנטה מסטיק", "הטוב הרע והנערה" ו"שלישיית גשר הירקון" והשירים - כולם מפעם.