צביקה הדר לקה בלבו; מצבו יציב

הבדרן ומגיש "כוכב נולד" פונה לבית החולים "איכילוב" שבתל אביב לאחר שאיבד את הכרתו והגיע למצב של מוות קליני במהלך בדיקת מאמץ שעבר. לאחר פעולות החייאה שבוצעו בו שב הדר להכרה, ופונה לבית החולים. "מצבו תקין. הוא נמצא בהכרה מלאה ואפילו התבדח ושר שירים", עדכנה הקרדיולוגית שביצעה את החייאה, ד"ר חנה תמיר

הבדרן צביקה הדר, מגיש "כוכב נולד", לקה לפני הצהריים בלבו והובהל לבית החולים "איכילוב" שבתל אביב. הדר אושפז כשהוא בהכרה. מצבו יציב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רופאה קרדיולוגית, הד"ר חנה תמיר מקופת חולים "מאוחדת", ביצעה בו פעולות החייאה ראשוניות, ואחר כך הוא הועבר בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים. הדר איבד את הכרתו והגיע למצב של מוות קליני, במהלך בדיקת מאמץ שנקבעה לו בעקבות אירוע לב שחווה לפני כחודשיים. הוא שב להכרה לאחר שבוצעו בו פעולות החייאה.

"הוא הובא לביקורת שגרתית, בדיקת מאמץ, בגלל התקף שהיה לו לפני שלושה שבועות", סיפרה ד"ר תמיר לחדשות 2 באינטרנט, "זה היה ממש בתחילת הבדיקה. דברים כאלה יכולים לקרות, שהוא צונח. בדיקות עושים כדי לוודא שלא יקרה באמצע הרחוב".

"הוא הלך על המכשיר במשך שלוש-ארבע דקות, משול להליכה רגילה ברחוב. חלה אצלו הפרעת קצב חשמלית, מהירה מאוד ובעקבות זאת הוא איבד הכרה. הוא התעורר תוך כמה דקות. הכל היה טוב ותקין", הרגיעה הקרדיולוגית.

"דיברתי עם המחלקה באיכילוב לפני חמש דקות. מצבו תקין", עדכנה ד"ר תמיר, "הוא נמצא בהכרה מלאה ואפילו התבדח ושר שירים. הוא יצא מסכנת חיים ויעבור בדיקות באיכילוב כדי לבדוק למה זה קרה".

הדר, בן 46, אושפז בבית חולים לפני כחודשיים אחרי שחש ברע. את דרכו החל בתכנית "קומדי סטור" בשנות ה-90, שבה גילם את דמותו של ז'וז'ו חלסטרה. נוסף על כך, הוא היה שותף להפקות ולסרטים אחרים במהלך חייו.