הצצה נדירה לחייה של יהודית רביץ

עם ארבעה עשורים של קריירה מוסיקלית מאחוריה, יהודית רביץ מוציאה אלבום חדש – "סופות של חול". לרגל המאורע, היא מספקת הצצה לחיים שמחוץ לבמה, מאהבתה לבית, דרך הפחד לפני כל ההופעה, ועד לשקשוקה שהיא מכינה לצוות שהגיע אליה

חמש שנים אחרי אלבום האולפן האחרון שלה, יהודית רביץ, אחת הזמרות הכי ישראליות שיש, מוציאה אלבום חדש שהפיק ברי סחרוף, ובו שבעה שירים חדשים ושבעה שיתופי פעולה עם אמנים שנאספו לאורך השנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהזדמנות זו, היא מעניקה הצצה נדירה לחיים שלה כעקרת בית, או כמו שהיא מתארת זו בשיר מהאלבום החדש - "עקרת בית בארון". "מהבוקר אני חושבת מה אני אכין לאכול בצהריים. אני מנקה, מבשלת. נקרא לזה... מנשקת את הבית כמעט כל היום", היא מספרת.

לקראת השקת האלבום החדש היא מספרת על החששות עם צאתם של שירים חדשים. "צריך להתחיל הכל מההתחלה", מצהירה רביץ על כוונותיה, "לבוא עני, בלי כלום בכיס. לייצר את זה כל פעם מחדש. לא משנה כמה אתה מפורסם וכמה אתה טוב. צריך לבנות את זה כדי להטביע חוויה אמיתית אצל הקהל".

"לא רדופה על ידי הגיל"

רביץ מספרת שהחשש מלווה אותה גם בכל פעם שהיא עולה על הבמה. "אני מרגישה דרוכה, חרדה, התרגשות. עצם זה שאני עולה על הבמה. עדיין מפחיד אותי. הייתה דודה שאמרה לי, מה שעכשיו כואב לך קצת, אחר כך יכאב לך הרבה. צודקת", היא אומרת בחיוך.

לבסוף היא מתייחסת גם לגיל שהולך ומתקדם, ומבהירה - זה לא מעסיק אותי. "הדברים הם מסונכרנים אצלי, כך שאני לא רדופה על ידי הגיל. אני מרגישה טוב. לא משקיעה מאמץ נורא גדול בפולחן הגוף. בקליפה. אני מחפשת... באמת כזה. לא יודעת. סתם להיות אדם".