כמה שווה ההצלחה של "דרך השלום"?

עברו 5 שנים מאז הוציא פאר טסי סינגל ראשון שלא זכה להצלחה, אך הוא לא ויתר. בשבועות האחרונים העבודה הקשה השתלמה, והשיר שלו "דרך השלום" כובש את המדינה. כעת טסי לא מתכוון לנוח וכבר מתכנן הופעה בהיכל התרבות. אך כמה כסף שווה ההצלחה הזאת? מתברר שלא מעט

השיר "דרך השלום" הפך כמעט בין לילה ללהיט בכל רחבי המדינה - אין מקום בו השיר לא מתנגן, החל ממועדונים, דרך חתונות וכמובן בכל תחנות הרדיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מי שעומד מאחורי השיר הוא פאר טסי, שכובש את מצעד ההשמעות של כל תחנות הרדיו כבר שלושה שבועות ברציפות. על פי נתוני "מדיה פורסט ישראל", רק בשבוע האחרון הושמע השיר יותר מ-180 פעמים.

אך הפריצה של טסי לקחה זמן - לפני חמש שנים הוא הוציא סינגל ראשון שלא הצליח, אך המשיך לעבוד קשה ומינה מנהלת חדשה שהחליטה לקדמו בצורה מאוד אגרסיבית, מה שכלל גם מופע חימום לסיבוב ההופעות של אייל גולן.

עכשיו ההשקעה מתבררת כמשתלמת ובגדול: מחיר הופעה של טסי כבר זינק פי שלושה לאחר צאת הלהיט "דרך השלום" ולו"ז ההזמנות שלו צפוף מאוד. הופעה של טסי בחתונה תעלה כ-30 אלף שקלים, אמנם סכום לא מבוטל אך עדיין יש לאן לשאוף. משה פרץ או ליאור נרקיס לדוגמא, לוקחים על פי הערכות כ-40 אלף שקלים להופעה בחתונה.

מלבד הופעות בחתונות, טסי סגר גם הופעה גדולה בהיכל התרבות בסוף החודש הבא, פסגה נוספת שכל זמר ישראלי שואף לכבוש. לכלל הסרטונים בעמוד היו טיוב של טסי יש יותר מ-22 מיליון צפיות. "דרך השלום" לבדו זכה לכמעט 5 מיליון צפיות בחודשיים. עכשיו נשאלת השאלה, היא האם טסי יידע לקחת את ההצלחה של שיר אחד ולמנף אותה לקריירה.