האמרגן שוקי וייס פותח את הלב: "הייתי זורק הכל כדי לנגן בלהקה"

הופעתה של מדונה באצטדיון ר"ג רק פתחה את קיץ ההופעות של 2012. ההופעות הללו, שעמדו בספק רק לפני מספר חודשים, ככל הנראה יתקיימו כסדרן. זה האיש שחי את המתח ולא רוצה לקבל את הטלפון מחו"ל – שוקי וייס

שוקי וייס הוא האיש שקובע את סדר היום של הישראלים בחודשי הקיץ. אמרגן העל מביא לכאן בחודשים החמים - את הלהקות והזמרים הלוהטים ביותר. הפעם, שוקי הנחית כאן ולא בפעם הראשונה את מלכת הפופ, מדונה.

"ברגע שהיא עולה על הבמה ואתה רואה אותה בפעם הראשונה, אתה מתרגש נורא. זה החלק הכי טוב במופע כי אז אתה מבין - זאת מדונה", מסביר וייס בהתרגשות. עם זאת, ברור שכמו כל אחד שעוסק במוזיקה, גם לאמרגן יש חלום לא ממומש משלו. "הייתי זורק הכל תמורת לנגן בס או גיטרה בלהקה. הייתי זורק את זה בשנייה".

"הלילה הנורא ההוא"

וייס עוד חולם להביא לכאן את הרולינג סטונס, אבל בינתיים "נסתפק" ברד הוט צ'ילי פפרס. הקיץ הזה, שונה לחלוטין מקיץ הביטולים הגדול של השנה שעברה. "הרגעים האלה הם קשים, אני לוקח את זה מאוד אישי", נזכר וייס בלילה ההוא בו הפיקסיז שברו לבבות של אלפים והודיעו שלא ינחתו בארץ הקודש.

אבל וייס מתאושש מהר מהמכות, ותמיד משתדל לתקן. לפני חודשיים וחצי עמדה חבורת גברים באמצע פארק הירקון, ותכננה שלושה צעדים מאחורי מדונה. בראש שלהם - ספטמבר. על הבמה, רד הוט צ'ילי פפרז. "פה עמדה הבמה בדיוק בדפש מוד שביטלה במהלך מלחמת לבנון השנייה", נזכר, "אילצו אותנו לבטל למרות שהכל כבר היה מוכן".

שלא תטעו. שוקי וייס לעולם לא נח על זרי הדפנה, גם לאחר ההופעה המוצלחת של מדונה. עכשיו, הוא כבר עובד על הגעתם לארץ של הפלפלים האדומים והמאוד חריפים. ואם הם יבטלו? הוא עוד ינחית את הרולינג סטונס. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת