צפו: מדונה בהופעה באיצטדיון רמת גן

מלכת הפופ הבלתי מעורערת, כבר בת 53, לא איכזבה את 30 ומשהו אלף המעריצים שהגיעו לאיצטדיון רמת גן לפתיחת סיבוב ההופעות העולמי החדש שלה. מדונה עלתה לבמה באיחור של 45 דקות, אבל מרגע שהיא עלתה - אי אפשר היה לעצור את האנרגיות המטורפות שלה, כשבדרך היא לא שכחה להוסיף גם כמה מסרים פוליטיים. הנה טעימה קטנה

יותר מ-30 אלף ישראלים נלהבים הגיעו הערב לאיצטדיון רמת גן למופע הפותח את סיבוב ההופעות העולמי של מלכת הפופ הבלתי מעורערת - ולא התאכזבו.

אחרי שבוע שלם בישראל, מדונה עלתה לבמה באיחור של 45 דקות, אבל ברגע שהאורות כבו - החל המופע של "אסתר", כשברקע של התפאורה מוצב דווקא צלב ענקי ולצידו רקדנים בתלבושות של נזירים. מדונה שרה את "Girl Gone Wild" ולא שכחה לצעוק לקהל: "תל אביב, אתם מוכנים?".

המלכה ביצעה גם שירים מהאלבום החדש "MDNA" וגם המון להיטים מהעבר, ואפילו ירדה אל הקהל בשיר המיתולוגי "Papa Don't Preach". בשיר "Turn Up The Radio" היא שוב החליפה תלבושת, והפעם כמעט לבד על הבמה עם הגיטרה, וזעקה למעריצים: "בואו ישראל, בואו תל אביב, הרימו ידיים באוויר".

בשלב מסויים עצרה מדונה את השירים, ונשאה סוג של נאום פוליטי לקהל. "בחרתי להתחיל את מסע ההופעות שלי בישראל בגלל סיבה אחת מיוחדת וחשובה‬", אמרה המלכה. "יש כאן סמלים של פלסטין וישראל גם יחד, אי אפשר להיות מעריץ שלי ולא לרצות שלום בעולם. גם במופע שלי אנחנו שונים, אבל כולנו בניו ובנותיו של העולם וכולנו בני אדם - לא משנה אם מוסלמים, יהודים, נוצרים, בודהיסטים, אתאיסטים, הומואים, סטרייטים, לבנים, שחורים, אסייתים - כולנו בני אדם".

זה נגמר, איך לא, עם "Like a Prayer" האלמותי, ואחרי המתנה לא קצרה גם עם הדרן בדמות "Celebration", ולא שכחה משפט סיכום: "שלום, סלאם, תודה!".

רבבות המעריצים המאושרים סיכמו בהתלהבות את מופע הפתיחה של סיבוב ההופעות החדשות של מדונה - ועכשיו, אחרי ישראל, מגיע תורו של שאר העולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת