מלכת הפופ מתגייסת למען השלום: מדונה נפגשה עם פעילי שמאל

הזמרת שהגיעה השבוע לישראל כדי לפתוח את סיבוב ההופעות העולמי שלה, נפגשה אמש עם פעילי שמאל ישראלים ופלסטינים. היא שמעה מהם על פעילויותיהם לקידום השלום באזור, ואף הבטיחה להתייחס לנושא בהופעתה הערב. "אל דאגה, אומר יותר ממילה אחת בנושא הזה", אמרה מדונה

שלום, ישראל: הזמרת מדונה, שנחתה השבוע בארץ, נפגשה אמש עם פעילי שלום ישראלים ופלסטינים. הפגישה התקיימה מאחורי הקלעים באיצטדיון רמת גן - שם תיערך הערב הופעתה של מלכת הפופ.

"המפגש היה מאוד מרגש", סיפר מזכ"ל תנועת 'שלום עכשיו' יריב אופנהיימר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, והוסיף: "אמש הגענו לעיר האוהלים שהוקמה באיצטדיון רמת גן לקראת ההופעה, ושמענו את מדונה עורכת חזרות. חיכינו בערך 10 דקות ואז היא הופיעה כשהיא לבושה בטרנינג. היא שוחחה איתנו על העבודה שאנחנו עושים ועל המצב הביטחוני והייתה מאוד נחמדה ולבבית".

במפגש שמעה מדונה על הפעולות לקידום תהליך השלום שבהן נוקטים הפעילים הישראלים והפלסטינים. כמו כן, היא העניקה להם 600 כרטיסים להופעתה. לדבריו של אופנהיימר, מדונה הבטיחה במהלך הפגישה להתייחס לנושא השלום בהופעתה.  "אל דאגה, אני אומר יותר ממילה אחת בנושא הזה", ציינה הזמרת. יו"ר הפורום הישראלי רון פונדק אמר למדונה כי הוא "שמח שמדונה מצאה לנכון להביע הכרת תודה לפעילי השלום ולשים זרקור על נושא חשוב זה, דווקא בזמן של קיפאון מדיני".

הערב תפתח מדונה את סיבוב ההופעות העולמי שלה בישראל. המופע, שאורכו כמעט שעתיים, ייפתח בשעה רבע לתשע באיצטדיון רמת גן ובמסגרתו תבצע הזמרת 22 שירים. על פי ההערכות, בקהל אמורים להיות גם השחקנים נטלי פורטמן, ג'ורג' קלוני וסשה בארון כהן. זאת בנוסף, כמובן,ל-33 אלף צופים ישראלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת