רומן הביכורים של שפרה קורנפלד

הרבה עבר על שפרה קורנפלד מאז שזכתה בעונה הראשונה של "האח הגדול", לפני 4 שנים. בניגוד לזוכי ריאליטי אחרים, היא התחבאה ושמרה על שקט תקשורתי. במקום לפקוד השקות ומדורי רכילות, היא התיישבה בחדר קטן וכתבה רומן ביכורים על נערה דתייה שגדלה בישיבת הר ציון בירושלים, שמתחילה לשאול שאלות. כעת היא שוב במרכז הבמה

במקום קטן ומסתורי, מעבר לחומות העיר העתיקה בירושלים נמצאת ישיבת הר ציון, המקום בו נפגשו בשנות ה-70 הוריה של שפרה קורנפלד. הם ועוד אמנים אנגלו-סקסים ייסדו את ישיבת הר ציון, שרבים יגדירו אותה כך. דווקא כאן, החליטה שפרה לכתוב את ספר הביכורים שלה.

כמו דבורה, גיבורת הספר, גם שפרה מצאה את עצמה קוראת רומנים שפתחו לה צוהר לעולם חדש, שגרמו לה לשאול שאלות גדולות על אמונה - וגרמו לה בגיל 20 לחזור בתשובה. "מאוד נהניתי לאכול את הצ'יזבורגר הראשון שלי. זו הייתה הנאה של בן אדם שתופס אחריות הגורל שלו", היא אומרת.

חוזרת למרכז הבמה

וגם היום ניכר כי הדת היא חלק ממנה. "חברה שלי אמרה לי שבערב התכנית 'האח הגדול' עברה הוראה שצריך לסמס את המספר 5 ל-2020, כי הרב אמר", היא אומרת.

שפרה לקחה החלטה קשה, ובניגוד לכל פליטי הריאליטי הקפידה מאז זכייתה ב"אח הגדול" לפני ארבע שנים, לשמור על שקט תקשורתי ולהתרחק מאור הזרקורים. שלוש שנים לקח לה לכתוב את הרומן החדש שלה, ועכשיו שיפרה שוב במרכז הבמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת