המהפך של ישי לוי: מגיע לקיסריה

ישי לוי נמצא על הבמות כבר מאז שנות ה-80'. דרך ארוכה מאוד הוא עשה ונדמה רק עכשיו, אחרי יותר מ-30 שנה של תלאות בקריירה ובחיים האישיים, הוא סופסוף בקונצנזוס. עכשיו הוא מנסה לעשות עוד צעד קדימה, לעבור מהמועדונים והשולחנות – לאולמות הגדולים, כשהשאיפה היא כמובן – קיסריה

לישי לוי יש את האסטרטגיה השיווקית שלו ויכול להיות מאוד שבזכותה הוא תמיד מרוצה. לוי פשוט מדבר על הכל - הסמים, ההתמכרויות, האלימות במשפחה - הכל פתוח. "יש פתגם שאומר סוד קטן בחושך גדל ויש פתגם שאומר סוד גדול באור נעלם", אומר לוי.

כבר חודש וחצי שהאישה שיודעת עליו הכל והייתה קורבן לכמה מקרי אלימות מצדו היא גם המנהלת האישית שלו. "אני זו שמעריה, מגהצת, מלבישה, הסטיילסיטית - הכל היום עובר דרכי ואני חושבת שזה מתבקש", היא אומרת. הוא אומר ש"זה לא קרה עד היום כי הייתי לא יציב".

"לא סלחתי לו בקלות"

די מדהים לראות את איריס עומדת בפרונט ומנהלת את הקריירה של בעלה. במשך שנים היא השתדלה לא להיחשף ועבדה יום יום במכולת המשפחתית. לא היה לה פשוט לחיות עם מכור לסמים שיצא ונכנס לכלא שבע פעמים וזה היה מסובך עוד יותר עם ארבעה ילדים קטנים. "חוף מהמקרים הקיצוניים שהוג הגיע אליהם - ידעתי לתמרן אותו, ידעתי איך להניע אותו - אלימות שהייתה בינינו, הצתה של הבית".

"לא בקלות סלחתי לו, זה עמד על הפרק על פעם להתגרש או להרחיק אותו מהבית", היא אומרת. "אני כבנאדם לא משתמש בסם אז אני הכי טוב בעולם - הסם גורם מפלצת וזה כל הסיפור", אומר לוי.

ישי לוי כבר לא בסמים ארבע שנים והקריירה שלו במקום טוב מתמיד. התחיל עם "ריקוד רומנטי" ונגמר באלבומו האחרון שכולו כתב והלחין עמיר בניון. "אם אני אפסיק לשיר יהיה משהו חסר במוזיקה", הוא אומר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת