הצצה לסרט החדש של סשה ברון כהן

אחרי בוראט וברונו, סשה ברון כהן הוא עכשיו השליט האכזר של מדינה מוסלמית שמגיע לביקור באמריקה. אפשר להניח שגם שם הוא יקשקש משהו בעברית שאותה למד כשחי בארץ. על השערוריה החדשה של הוליווד

@ארצות הברית של 2012 למודת פיגועי 11 בספטמבר, לא לוקחת סיכונים. וכשהרודן המוסלמי החזק והאכזר בעולם מגיע לביקור היסטורי בניו יורק, ה-CIA האמריקני מנצל את ההזדמנות. בסרטו החדש, סשה ברון כהן מגלם את הגנרל אלדין, שגם אחרי שנחטף והופך להיות עוד אחד מבין המיליונים שחיים בניו יורק, קצת קשה לו להשתחרר מההרגלים מהבית.

עוד לפני שנחטף מספיק השליט האכזרי להתארח באולפן של לארי קינג המיתולוגי, ושלא כמו עריצים אחרים, הוא דווקא כן מוכן להודות בטעויות. "אם תקרא את הערך 'ישראל' בוויקיפדיה, תראה שהוא כתוב עדיין בזמן הווה. אז ברור שזה משהו שצריך לעבוד עליו". אבל קינג, יהודי בעצמו ושועל ראיונות ותיק, לא מאבד עשתונות ומגיע גם לשאלות הקשות.

גם בביקורו באוסטרליה לפני כמה שבועות, כשהתארח באמת באחת מתכניות הבוקר, הרודן מוואדייה ניצל את הבמה להעברת מסרים אנטי-ישראליים. "זה כבר עולה יותר מהטיטאניק, הסרט על הספינה שטובעה ב-1912 בידי ישראל. האם זה טבע בגלל קרחון או בגלל יהודון? תחשבו בעצמכם", אמר השחקן למראיינים.

אבל למרות האיבה, כשיגיע "הדיקטטור" לקולנוע בעוד כחודש, סשה ברון כהן יבוא לביקור בישראל ויגלה מזרח תיכון חדש, שכבר לא נשלט ברובו על ידי רודנים אלימים ואכזריים. מכאן הוא ימשיך לסיבוב באזור שלא יכלול כנראה את סוריה השכנה, שעדיין נאבקת באחרון הדיקטטורים במזרח התיכון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת