נפלה בהופעה של שרית חדד - ודורשת רבע מיליון שקלים

בני משפחתה של תושבת המרכז הפתיעו אותה לפני כשלושה שבועות עם כרטיס למופע של הזמרת האהובה עליה. במהלך האירוע, שהתקיים באולם ה"האנגר 11" בת"א, מעדה המעריצה ונפצעה. כעת היא מאיימת לתבוע מחדד פיצויים בסך 250 אלף שקלים - כך פורסם הבוקר ב"מעריב". עורכי דינה: "האחריות מוטלת על מארגני ההופעה"

תשלם רבע מיליון שקלים למעריצה? שרית חדד (חדשות 2)

כאשר אילת, צעירה בשנות ה-30 לחייה, קיבלה לפני כשלושה שבועות הזמנה להופעה של הזמרת הנערצת עליה, שרית חדד, לא הייתה מאושרת ממנה. היא לא תיארה לעצמה שהחגיגה הגדולה תיגמר בפציעה. כעת היא מאיימת לתבוע את הזמרת ברבע מיליון שקלים - כך פירסם הבוקר נתיב נחמני ב"מעריב".

מתברר, כי במהלך הופעתה של הזמרת, ניסתה אילת להגיע לקידמת הבמה. תוך כדי הנסיון לפלס את דרכה, נתקלה לפתע רגלה בתעלה המוצמדת לקרקע, שבה מועברים כבלי חשמל - ומעדה. "המדרגה הייתה גבוהה ומוסתרת", ציינה עורכת דינה של אילת נעה סגל, "היא הוצבה במעבר חשוך, לא סומנה ולא גודרה. לא ניתנה לגביה כל אזהרה".

כעת דורשת המעריצה מהזמרת פיצויים בסך 250 אלף שקלים, בטענה כי היא סובלת מכאבים ומפגיעה בתפקוד. לדבריה, הפציעה שנגרמה לה עתידה להסב לה הפסדי השתכרות ונזקים גדולים. "אותו אבי גואטה עמד שם, מחא כפיים ועודד אנשים להתקדם לעבר הבמה", מסר עו"ד כרמי בוסתנאי במכתב התראה לפני תביעה אפשרית שנשלח לזמרת, וסיכם כי "את המדרגה הזאת היה אפשר לשים במקום אחר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת