צפו: שחקני בית"ר ירושלים מפתיעים את קותי

ביום שאחרי הזכייה בתכנית "האח הגדול", מנסה קותי סבג לעכל את ההישג. שחקני קבוצת בית"ר י-ם הפתיעו את האוהד המפורסם ובירכו אותו על הניצחון. "סימסנו לך, ממתינים שתבוא להיות אורח הכבוד במשחק הבא", אמרו השחקנים. לגבי פרשת הכדורים הפסיכיאטריים אמר: "אני ביקשתי כדור כדורגל ולא נתנו לי". ומה לגבי יאנה?

לפני פחות מ-24 שעות עמדו ארז טל ואסי עזר על הבמה החגיגית והכריזו על הזוכה באח הגדול 2012: קותי סבג מבית שמש.

למרות שאלפים המתינו לקבל אותו בעיר ילדותו לא הגיע קותי למקום. "לא ברחתי, זאת עיר מאוד חברתית ומשפחתית. כולם רוצים לגעת וללטף", אמר הזוכה שנראה המום מהמאורע. "יש דברים שלא תלויים בי, יש צוות שנמצא איתי 24 שעות והם מקבלים את ההחלטות האלה", הוא אומר.

קותי דיבר במהלך שהותו בבית על אהבתו הטוטלית לקבוצת הכדורגל של בית"ר ירושלים, הוא אף סיפר שאם זה יתאפשר הוא ישמח לרכוש את המועדון. לכבוד זכייתו הפתיעו שחקני בית"ר ירושלים את הזוכה ופנו אליו בפנייה אישית.

"אנחנו רוצים לאחל לך ברכות על הניצחון, כולנו סימסנו לך בלי סוף", סיפרו השחקים לזוכה המאושר. "אנחנו מחכים לך אחרי החג להיות אורח הכבוד במשחק הבא של הקבוצה", אמרו השחקנים הירושלמים לזוכה הנרגש.

על פרשת הכדורים: "לא נתנו לי אפילו כדור כדורגל"

הנושא שהסעיר במשך מדינה שלמה לא ירד אף הוא מסדר היום - הרומן המתהווה עם יאנה יוסף, שהודחה אתמול וסיימה במקום החמישי. "יש דברים שצריך לפתור בארבע עיניים, דיברנו כבר בטלפון, היא הציעה לי לאכול איתה אבל נפגשנו רק לכמה דקות בינתיים", סיפר קותי והוסיף כי הוא מקווה שמחר יוכל להיפגש עימה על מנת לדבר על דברים "שלא יכולנו לדבר עליהם בזמן שהיינו בבית".

פרשת הכדורים הפיסכיאטריים מהעונה השנייה של התכנית המצליחה כבר הגיעה לאוזניו של זוכה העונה הרביעית אך הוא מכחיש כי הפקת התכנית מתערבת באמצעים פסיכולוגים או פסיכיאטריים. "להיכנס לחדר של האח הגדול ולדבר איתו זה יותר טוב מכל כדור", סיפר הזוכה, "אני ביקשתי כדור כדורגל ולא נתנו לי", הוא מתבדח.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק